ASUS Dual RX 6600 V2 ne kadara satılır?

LittleMagi

Femtopat
Daha fazla  
1713817459828.png

Çok temiz kullandım, yaklaşık 7 aylık bir kart ısınma ile alakalı hiçbir problemi yok, V2 olarak geçiyor ASUS'un özel olarak soğutması üzerinde çalıştığı model. Bunu ikinci el piyasasına bırakacağım, ama fiyat olarak ne kadara satabileceğim hakkında bir bilgim yok. Sıfırı 9-10k arasında piyasada seyrediyor.

Pek anlayamadım. Hiç bir detay vermemişsiniz. Sıfır mı ikinci el mi? Siz mi alacaksınız, siz mi satacaksınız?
Çok temiz kullandım, yaklaşık 7 aylık bir kart ısınma ile alakalı hiçbir problemi yok, V2 olarak geçiyor ASUS'un özel olarak soğutması üzerinde çalıştığı model. Bunu ikinci el piyasasına bırakacağım, ama fiyat olarak ne kadara satabileceğim hakkında bir bilgim yok. Sıfırı 9-10k arasında piyasada seyrediyor.

Teşekkür ederim, bazıları 6'dan aşağı indirme demişti kutusu ve garantisi hala geçerli olduğu için.

Bu tarz kartlarda garantinin pek önemi olmuyor. Kart temiz ise kolay kolay bir arıza vermez zaten. İstersen 6.5k TL'ye bile koy. Bilmeyen çok insan var gelir alır biri.

Zorlayıpta araştırma yapan çok az kazıklanmaya sevende çok olduğundan alan olmazsa yavaş yavaş fiyat düşür dedim zaten arkadaşa. Ben olsam öyle yapardım yani hocam. Ederi 1000 olan bir kartı 1400'e satmıştı birisi forumdan hatta alanla dalga geçmişti galiba öyle bir şeyler olmuştu. :)

Açıklamasına garanti var demesi yeterli. 7K TL'ye bile satar bilmeyen birine. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı