ASUS Dual RX 6600 V2 ne kadara satılır?

Eki Görüntüle 2176108
Ne kadara satılır dediğine göre alacak mı oluyor?
Güzel arkadaşım. Belki ikinci elden satın alacak ama bulduğu fiyatın iyi olup olmadığını merak ediyor o yüzden piyasayı yokluyor. "Ne kadara satılır?" diye konu açıyor. Hayır bunu düşünmüş olamaz mıyım? Niye bilmişlik taslıyosun, biz bilmiyor muyuz adamın ne demek istediğini? Keşke herkes sadece resim atıp konu açmaktansa ne istediğini düzgünce yazıya dökebilse, bizde böyle şeylerle uğraşmayız. Birde başlığı resim atmışsın, allahım akşam akşam kimleri gönderiyorsun bana..

Güzel arkadaşım. Belki ikinci elden satın alacak ama bulduğu fiyatın iyi olup olmadığını merak ediyor o yüzden piyasayı yokluyor. "Ne kadara satılır?" diye konu açıyor. Hayır bunu düşünmüş olamaz mıyım? Niye bilmişlik taslıyosun, biz bilmiyor muyuz adamın ne demek istediğini? Keşke herkes sadece resim atıp konu açmaktansa ne istediğini düzgünce yazıya dökebilse, bizde böyle şeylerle uğraşmayız. Birde başlığı resim atmışsın, allahım akşam akşam kimleri gönderiyorsun bana..
Ederi nedir diye bir başlık açardı diye düşünüyorum veya en azından moderatör öyle değiştirirdi yüksek ihtimalle. Ayrıca bilmişlikte taslamıyorum hocam ne kadara satılır cümlesinin tek bir anlamı var bunu başka bir yere çekmeyin yani gece gece yanlış anladınız veya okudunuz muhtemelen. Direkt söyleyin geçin neden Allah'ım bu saatte bana kimi gönderdin diyorsunuz onu anlamadım. Elinizdeki bir malı para karşılığı vermenin anlamı ne zamandan beri ederini öğrenmek anlamında kullanıldı onu da bilmiyorum.

Güzel arkadaşım. Belki ikinci elden satın alacak ama bulduğu fiyatın iyi olup olmadığını merak ediyor o yüzden piyasayı yokluyor. "Ne kadara satılır?" diye konu açıyor. Hayır bunu düşünmüş olamaz mıyım? Niye bilmişlik taslıyosun, biz bilmiyor muyuz adamın ne demek istediğini? Keşke herkes sadece resim atıp konu açmaktansa ne istediğini düzgünce yazıya dökebilse, bizde böyle şeylerle uğraşmayız. Bir de başlığı resim atmışsın, Allah'ım akşam akşam kimleri gönderiyorsun bana.

Merhaba, forumlara çok yabancıyım biraz karmaşık geldi gözüme başlık kısmında detay vererek ya da cümleyi "ederi ne kadar" diye yazabilirdim tabii ki ama genel olarak dil kullanımımızda, "Ne kadara satılır" ikinci el fiyat bandını öğrenmek amacıyla yazıldı, aslında yine alan ve satacak olan kişinin ortak sorusu haline geliyor. Benim acemi olduğum bir konu esasen, arkadaşlar yardımcı oldular teşekkür ederim ilginiz için.

Merhaba, forumlara çok yabancıyım biraz karmaşık geldi gözüme başlık kısmında detay vererek ya da cümleyi "ederi ne kadar" diye yazabilirdim tabii ki ama genel olarak dil kullanımımızda, "Ne kadara satılır" ikinci el fiyat bandını öğrenmek amacıyla yazıldı, aslında yine alan ve satacak olan kişinin ortak sorusu haline geliyor. Benim acemi olduğum bir konu esasen, arkadaşlar yardımcı oldular teşekkür ederim ilginiz için.
Öğrenmiş oldun işte.

Ederi nedir diye bir başlık açardı diye düşünüyorum veya en azından moderatör öyle değiştirirdi yüksek ihtimalle.
İkiside aynı şeye çıkıyor. Ne kadara satılır ile ne kadar eder aynı şey. Ben sadece hiç bir detay vermemesine takıldım. En azından alacağını ya da satacağını belirtmeliydi.

Ayrıca bilmişlikte taslamıyorum hocam ne kadara satılır cümlesinin tek bir anlamı var bunu başka bir yere çekmeyin
Kendinizce bir şeyler söylüyorsunuz işte. Tamam ya ben okumadım başlığı zaten, anlattığın için teşekkürler. 🤣

Direkt söyleyin geçin neden Allah'ım bu saatte bana kimi gönderdin diyorsunuz onu anlamadım.
Ne dediysem o. Niye bana böyle insanları gönderiyor anlam veremiyorum.

Elinizdeki bir malı para karşılığı vermenin anlamı ne zamandan beri ederini öğrenmek anlamında kullanıldı onu da bilmiyorum.
Konu sahibi RX 6600 sattığını nerede söylemiş? Ne kadara satıldğını öğrenmek istemiş sadece. Bu durumda ya alıcı ya da satıcı olacak. Satıcı olan birisi de fiyat almak için "... ne kadara satılır?" konusu açabilir, alıcı olan birisi de fiyat bilgisi almak için "... ne kadara satılır?" konusu açabilir. Benim anlatmaya çalıştığım, konu sahibinin almak mı yoksa satmak mı istediğini yazmadan, hayal gücümüze bırakıp ilahi güçler tarafından bize gelen bilgiyle kendisine cevap vermemizi istemesiydi. Ama siz farklı şeyler anlıyorsunuz ya da dediğim gibi sıra sıra gönderiyorlar sizleri bana, başka açıklama bulamadım çünkü.

Her neyse. Zaten bir daha forumda karşılaşmayız. Göz ardı edeceğim.

Öğrenmiş oldun işte.

İkiside aynı şeye çıkıyor. Ne kadara satılır ile ne kadar eder aynı şey. Ben sadece hiç bir detay vermemesine takıldım. En azından alacağını ya da satacağını belirtmeliydi.

Kendinizce bir şeyler söylüyorsunuz işte. Tamam ya ben okumadım başlığı zaten, anlattığın için teşekkürler. 🤣

Ne dediysem o. Niye bana böyle insanları gönderiyor anlam veremiyorum.

Konu sahibi RX 6600 sattığını nerede söylemiş? Ne kadara satıldğını öğrenmek istemiş sadece. Bu durumda ya alıcı ya da satıcı olacak. Satıcı olan birisi de fiyat almak için "... ne kadara satılır?" konusu açabilir, alıcı olan birisi de fiyat bilgisi almak için "... ne kadara satılır?" konusu açabilir. Benim anlatmaya çalıştığım, konu sahibinin almak mı yoksa satmak mı istediğini yazmadan, hayal gücümüze bırakıp ilahi güçler tarafından bize gelen bilgiyle kendisine cevap vermemizi istemesiydi. Ama siz farklı şeyler anlıyorsunuz ya da dediğim gibi sıra sıra gönderiyorlar sizleri bana, başka açıklama bulamadım çünkü.

Her neyse. Zaten bir daha forumda karşılaşmayız. Göz ardı edeceğim.
Tamam. 👍

@LittleMagi Dediğim gibi 6k civarı iyi bir fiyat olur yavaş yavaş düşürürsün satılmazsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı