ASUS Dual RX580 8 GB vs Sapphire Pulse 8 GB

Sercan007

Centipat
Arkadaşlar 2 kartın arasında 200 TL var Sapphire 1250TL ASUS ise 1450TL ama sinerjide ASUS'da hazır sisteme takınca 300 TL indirime geliyorum yani 1250 TL'lik Sapphire ile aynı fiyata denk geliyor Sapphire mi alayım yoksa ASUS mu linkleri veriyorum bakın fiyatlar farklı olsa da indirimle aynı olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
marka farkı dışında aralarında bir fark yok gibi duruyor hangisini tercih edersen et işini görür

marka farkı dışında aralarında bir fark yok gibi duruyor hangisini tercih edersen et işini görür
şimdi heryerde asus dual 200 tl daha pahalı ama sinerjide kampanya diye ucuz ben sapphire alıcaktım normalde ama asus heryerde pahalı sinerjide kampanyada oldugu için asus almıyımmı 250 tl indirime girmiş
AMD tarafında, Sapphire kartlar genellikle daha sorunsuz olur.
asus dual niye pahalı sapphire pulseden acaba gereksiz bir pahalılıkmı yoksa

şimdi heryerde asus dual 200 tl daha pahalı ama sinerjide kampanya diye ucuz ben sapphire alıcaktım normalde ama asus heryerde pahalı sinerjide kampanyada oldugu için asus almıyımmı 250 tl indirime girmiş

asus dual niye pahalı sapphire pulseden acaba gereksiz bir pahalılıkmı yoksa
ASUS'un marka ismi, kar marjı gibi etkenler var. Bana sorarsanız, ben Sapphire dururken ASUS'un yüzüne bakmam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı