Çözüldü ASUS Dual RX580 Mining Edition karta MSI HD7850 HDMI portunu lehimlemek mantıklı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sagittariusa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Angara
Daha fazla  
Soru gayet açıktır. ASUS Dual RX580 mining Edition isimli bir ekran kartı var bildiğiniz üzere kart sadece DVI girişine sahip bu yüzden 4K açamıyorum veya 2K. Sadece MSI HD7850 1GB tamamen arızalı bir ekran kartı var. Elimde bunun HDMI portu yukarıda belirttiğim RX580 uyumlu mu? Bir de çift monitör kullanmak istediğim için tek çıkışla olmuyor cevaplarınızı bekliyorum.

Soru gayet açıktır. ASUS Dual RX580 mining Edition isimli bir ekran kartı var bildiğiniz üzere kart sadece DVI girişine sahip bu yüzden 4K açamıyorum veya 2K. Sadece MSI HD7850 1GB tamamen arızalı bir ekran kartı var. Elimde bunun HDMI portu yukarıda belirttiğim RX580 uyumlu mu? Bir de çift monitör kullanmak istediğim için tek çıkışla olmuyor cevaplarınızı bekliyorum.

Kimse yok mu?

Sonuç tellerin boyu kısa kaldı ve lehimlenecek yerden daha az pin barındırıyor maalesef böyle bir şey yapılması mümkün değildir iyi geceler.

Çünkü birisi HDMI 1.4A birisi HDMI 2.0b maalesef uyumsuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı