Asus EAH6770 nasıldır?

Site vermek yasakmı bilmiyorum ama oksid.com.tr buradan alacağız hep burdan alıyoruz genelde.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar ailemle konuştum 2 gb 7850 256 bit almaya izin verdiler 1-2 ay geç alabiliriz belki ama alırız dediler ekran kartı bu olursa oynatırmı.

AMD al diyoruz hala şu dandik işlemcide kararlısın. Neyse al kardeşim Intel al oksid'den al bide... Fiyatlara baktım Vatan'da 330 TL olan kart 460 küsür liraya geliyor. AMD al diyosak vardır bi bildiğimiz biz senin paranı en iyi şekilde yatırmanı sağlamaya çalışıyoruz alıp almamak sana kalmış...

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD al diyoruz hala şu dandik işlemcide kararlısın. Neyse al kardeşim Intel al oksid'den al bide... Fiyatlara baktım Vatan'da 330 TL olan kart 460 küsür liraya geliyor. AMD al diyosak vardır bi bildiğimiz biz senin paranı en iyi şekilde yatırmanı sağlamaya çalışıyoruz alıp almamak sana kalmış...

Haklısın ama birşey söyliceğim size 460 gözüküyor ama bize daha düşük fiyata geliyor yardımın için sağol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı