Asus Eee PC 1001PXD SSD Performansı

chkjz

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar elimde başlıkta belirttiğim üzere Asus Eee PC 1001PXD mevcut. Merak ettiğim konu HDD diskimde 720p yada 1080p videolar açtığımda kasarak oynatıyor .Aynı şekilde tarayıcılarda da mevcut(Örn : Youtube). Herhangi bir marka SSD kullansam 720p ve 1080p videolar da akıcı bir şekilde oynatırmı ? Görüşlerinizi bekliyorum Teşekkür Ederim.

Atom işlemcili bir cihaz olduğundan sorun sadece sabit diskte olmayabilir. Kasma esnasında Görev Yöneticisi'ni açıp kaynak tüketimine bakın. Bir de KLMCP kullanın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi forumlar arkadaşlar elimde başlıkta belirttiğim üzere Asus Eee PC 1001PXD mevcut. Merak ettiğim konu HDD diskimde 720p yada 1080p videolar açtığımda kasarak oynatıyor .Aynı şekilde tarayıcılarda da mevcut(Örn : Youtube). Herhangi bir marka SSD kullansam 720p ve 1080p videolar da akıcı bir şekilde oynatırmı ? Görüşlerinizi bekliyorum Teşekkür Ederim.

Oynatmaz, işlemci zayıf.

Benim tek ihtiyacım film izlemek olduğu için sanırım sıkıntılı günler beni bekliyor. Yanlız şöyle bir durum var sahip olduğum Netbook'un ekran kartı da zayıf. Ama yinede ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim akşam eve döndüğüm de deniyeceğim. İyi forumlar iyi günler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı