ASUS ekipmanını anlat kampanyası (100 TL ya da 20$ ödül)

BlackVcard

Hectopat
Merhabalar, kampanyada sahip olduğumuz ve seçili ASUS ürünleri hakkında inceleme yazıp ve fatura ve diğer bilgileri ASUS'a gönderdikten sonra 20$ gamesplanet kuponunu ya da 100 TL ödülünü banka hesabımıza yollatabiliyoruz. Güncel olarak hiçbir konu açılmadığı için açma gereği duydum. Nakit paraya ihtiyacım olmadığı için 20$'lık kuponu tercih ettim, onaylanma 4-5 gün içerisinde gerçekleşmiş olur. Paylaştığım resimde nereden onaylanıp onaylanmayacağınızı da bulabilirsiniz.

Kurallar:
01 İnceleme beş cümleden uzun olmalıdır (İncelemeyi satın almış olduğunuz ürünün sitesine yapabilirsiniz).
02 İncelemede ürünün tanımı olmalı ve kullanım deneyiminden bahsedilmelidir. Ayrıca inceleme anlaşılır bir şekilde yazılmış olmalı ve ilgilenen müşteriler için yararlı olmalıdır.
03 Kurallar dahilinde yayınlanan bütün incelemeler, değerlendirmeden bağımsız olarak ödüllendirilecektir.

Siteye ulaşım linki: EKİPMANINI ANLAT - End User Review Program|ASUS Turkey | ASUS tr

Gamesplanet'i incelemek isteyenler için sitenin linki: Gamesplanet: Game keys for Steam, Origin, Ubisoft Connect, GOG and more

Dosya Ekleri

• 155.png
    155.png
    370 KB · Görüntüleme: 166
Son düzenleme:
İncelemesi yapılacak ürünler listesi hep üst seviye ve yüksek fiyatlara sahip ürünler böyle bir ürüne sahip olup 100TL için inceleme videosu çekmek biraz akıl dışı geldi bana.
İnceleme çekmek yada video çekmek değil aslında, satın almış olduğun siteden inceleme yapıyorsun ve 5-6 cümle yeterli oluyor.

@@DDarthvader Rica ederim hocam. Ürününü kaydedersen tam olarak hangi ürünün olduğu orada çıkar optik hakkında bir şey bulamıyorum çünkü ürün red ve diğer switchleri içermiyor ve çok büyük ihtimalle senin ürününde kampanyaya dahil.​

Birden fazla ürüne sahibim. Sınırlama var mı?
10 adet ürün incelemesi yapabilirsin dostum.
Gamesplanet için alınacak 20 doları nakite çevirme imkanımız var mı?
Kupon için böyle bir şey olabilir mi bilmiyorum fakat sitede destek ile görüşülmeli sonuç olarak hesaba yatacak olan parayı bir şekilde hesaba aktarma yolu da olmalı diğer türlü kulağa saçma geliyor.

Son düzenleme:
Ekran kartı almıştım Vatan Bilgisayar'dan, mağazadan aldığım için internette yorum yapmama izin verilmiyor. Problemi nasıl çözerim bilen var mı ?

Site yerine başka bir yere de yazabilirsin hocam, mesela forumlara yada Asus'un Youtube hesabındaki kendi sitesine. Önemli olan incelemeyi yazman ve paylaşman. Birde seri numarasını girdikten sonra ürün normalde çıkmaz fakat satın aldığın yeri de seçtikten sonra (ben İtopya'dan almıştım ve İtopya'yı seçtikten sonra ürün doğrulandı, kodlar bir çeşit firmalara özel oluyor) Vatan'dan aldığın belli olur, yani ürünü Vatan Bilgisayardan aldığın doğrulanmış olur.

Merhabalar, kampanyada sahip olduğumuz ve seçili ASUS ürünleri hakkında inceleme yazıp ve fatura ve diğer bilgileri ASUS'a gönderdikten sonra 20$ gamesplanet kuponunu ya da 100 TL ödülünü banka hesabımıza yollatabiliyoruz. Güncel olarak hiçbir konu açılmadığı için açma gereği duydum. Nakit paraya ihtiyacım olmadığı için 20$'lık kuponu tercih ettim, onaylanma 4-5 gün içerisinde gerçekleşmiş olur. Paylaştığım resimde nereden onaylanıp onaylanmayacağınızı da bulabilirsiniz.

Kurallar:
01 İnceleme beş cümleden uzun olmalıdır (İncelemeyi satın almış olduğunuz ürünün sitesine yapabilirsiniz).
02 İncelemede ürünün tanımı olmalı ve kullanım deneyiminden bahsedilmelidir. Ayrıca inceleme anlaşılır bir şekilde yazılmış olmalı ve ilgilenen müşteriler için yararlı olmalıdır.
03 Kurallar dahilinde yayınlanan bütün incelemeler, değerlendirmeden bağımsız olarak ödüllendirilecektir.

Siteye ulaşım linki: EKİPMANINI ANLAT - End User Review Program|ASUS Turkey | ASUS tr

Gamesplanet'i incelemek isteyenler için sitenin linki: Gamesplanet: Game keys for Steam, Origin, Ubisoft Connect, GOG and more
Bilgilendirme için teşekkürler fakat geçerli ürünlerde laptop olmaması üzücü.

Geri
Yukarı