ASUS ET2400IGTS'ye Başka Bir Monitör Bağlama

Egemen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Doktor
İyi günler, ASUS ET2400IGTS bilgisayarıma ASUS ML239H monitörümü takıp ekranımı genişletmek istiyorum fakat iki aygıtı birbirlerine HDMI veya VGA kabloyla bağlamama rağmen monitör gözükmüyor. Bu bilgisayarın sadece girişi mi var çıkışı yok mu ? Bağlamanın herhangi bir yolu yok mu ?

2. Monitörü bağla ve ekran çözünürlüğüne gir. Oradan algılaya tıklayıp 2. ekranı algılamasını bekle. Son olarak ekran seçeneğine tıklayıp birden fazla monitör'ü seç ve kullanmaya başla.

Onları denedim değişen bir sey yok. Sıkıntı şurada : bilgisayarın özelliklerine baktım HDMI in ve VGA in yazıyor. Çıkış yok sanırım.

İnternette USB to VGA veya USB to HDMI ceviriciler gördüm. Bunlar ihtiyacımı karşılar mı?

Peki bu aletleri nerede bulabiirim ? Fiyatları da yüksek genelde. 100 TL'nin üzerinde. Üstelik çok zor bulunan parçalardan. Normal elektronikçilere gitsem Ankara'da hayatta bulamam. İstanbul'da var mıdır ? Ya da yurtdışından sipariş versem daha ucuza mı gelir ? Bu meseleyi en hesaplı şekilde nasıl çözebilirim ?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı