ASUS F2A85-V anakarta uygun ekran kartı

• Konuyu başlatan dogukaan_tr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 778
D

dogukaan_tr

Ziyaretçi
Merhaba, benim acilen güncel bir ekran kartı almam lazım. AMD radeon hd 7xxx serisi olması gerekiyor. En az directx 11 i destekleyecek ve en az 256 bit ve 2gb 600-700 tl arası bir ekran kartı işimi görür fakat beğendiğim ekran kartlarının hepsinde pcı slot 3.0 yazıyor. Benim yeni aldığım f2a85-v anakartın da 2.0 pcı slot var. Şu anki ekran kartımı pcı express bağlantısında çalıştırıyorum. Beğendiğim ekran kartları nasıl? Alıcağım hiç bir şekilde olmaz mı ? Şu 7xxx serisi özellikle 7870 falan Sapphire HD7870 2 GB 256BIT GDDr5 DVI HDMIi DVI - Gold.com.tr örneğin bu uyumsuz akıl verin bana :( Elime güncel bi ekran kartı geçmesi lazım ve üstteki asusun modelinide almayı düşünüyodum malesef. Uyumsuz pcı ex yuvasında çalışmaz değil mi onlar.

Hiçbir araştırma yapmamışsın, kendi kafanda bişeyler kuruntulamışsın öyle, sonra kendi yalanlarını ve uydurmalarını kendi gerçeklerin haline getirmişsin. CPI Express hem geriye hem de ileriye dönük uyumludur. Ayrıca sorunu Mac OS X altında neden soruyorsun? İlgili konu altında adam gibi sorunca cevap alamıyor musun?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı