Asus FX503VD CS:GO Düşük FPS Problemi

MeLiKSaH46

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar.
Daha önceden de Asus GL553VD model cihaz alıp mavi ekran sorunundan dolayı burada paylaşım yapmıştım. O cihazdan kurtuldum. İade aldım. Ordan gelen parayla Asus FX503VD aldım. i5 7300HQ + 1050 + 256 GB SSD + 8 GB RAM. Böyle bir cihaz CS:GO'da 40-50-60-70 arasında FPS alıyor. Ekran kartını güncelledim. Güvenli modda tamamen sildim geri yükledim. Optimize ettim. CS:GO bütün değerleri düşürdüm. Sonuç değişmedi. Durum düzelmedi. İşin garip tarafı GTA 5 oyununda da aynı FPS değerlerini alıyor. Neden anlamadım.

CS oynarken nvidia olan kartınızın çalıştığından emin misiniz?
Sağ tıklayıp yüksek performanslı ekran kartı ile çalıştırmayı deneyebilir misiniz?

Arkadaş FPS yazımından dolayı ban yemiş. Ama bana dediğine göre dediklerinizi çok önceden yapmış. Hatta İntel kart ile açmış oyunu 30 FPS almış. Başka çözüm öneren var mı? Asus Gaming Center görüntüsü bu şekildeymiş. Ekran kartı sürekli olarak böyleymiş. Acaba gücünü kullanmıyor mu diyor?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    187,1 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı