ASUS FX505DT BQ030 alınır mı?

SuiCast

Kilopat

Askeri sınıf olarak geçmesi oldukça hoşuma gitti. Klavyesi ve soketleri dayanıklı deniyor. Büro, okul, ev arası git gel yapabilirim.
İşlemci ısınmadığı için Yazılım işlerimde kullanabilirim. Grafik ve oyuna geçtiğimde ise 1650 fena değil. AMD işlemci ve NVIDIA GPU bir araya gelince iyi gidiyor. Olumsuz yanları biraz eski olması ve hoparlör kalitesinin ortalama olması. 120Hz ekranı var. Bu fiyat eder mi? Alırsam, kendimi maddi olarak biraz zora sokup alacağım.

Askeri sınıf olarak geçmesi oldukça hoşuma gitti. Klavyesi ve soketleri dayanıklı deniyor. Büro, okul, ev arası git gel yapabilirim.
İşlemci ısınmadığı için yazılım işlerimde kullanabilirim. Grafik ve oyuna geçtiğimde ise 1650 fena değil. AMD işlemci ve NVIDIA GPU bir araya gelince iyi gidiyor. Olumsuz yanları biraz eski olması ve hoparlör kalitesinin ortalama olması. 120Hz ekranı var. Bu fiyat eder mi? Alırsam, kendimi maddi olarak biraz zora sokup alacağım.

https://www.hepsiburada.com/acer-as...q99ey-002-p-HBCV000007WZ9G?magaza=Hepsiburada
Bu tercih bütçe olarak daha iyi olur bence.

Evet bütçeme uygun ve sade duruyor. Bu benim için alınabilir bir bütçede.

@egeoz316 hocam sizin önerdiğiniz laptoplarda oldukça hoş. 1000TL daha düşerek öneri yapabilirseniz benim için daha iyi olur. Dün 5600TL ile indirimden R7 3700U Huawei alacaktım. Stokta kalmadı. Ekran kartı olması ile birlikte her işim görülebilir. 5-7k arası bütçem var. Hz veya Gaming meraklısı da değilim. Oyun ağırlıklı bir sistem olmayacak. Ancak iyi bir donanıma ihtiyaç duyuyorum.

GTX 1650 ekran kartlarını görüyorum önerilenler de, GTX 1650 Tİ bunlardan daha iyi değil mi ? GTX 1650 ekran kartının 2020 ve 2021 diye iki ayrı model olduğunu okumuştum birde, hangi model olduğunu nasıl anlayacağız ?

GTX 1650 ekran kartlarını görüyorum önerilenler de, GTX 1650 Tİ bunlardan daha iyi değil mi ? GTX 1650 ekran kartının 2020 ve 2021 diye iki ayrı model olduğunu okumuştum birde, hangi model olduğunu nasıl anlayacağız ?
Çekirdek ve bellek hızı ile anlayabilirsin gibi duruyor. Laptop üretim yılı ile de anlaşılabilir.

GPU 1. Öncelik değil o yüzden bu bütçede öneriler bu şekilde.
1650 Tİ-İ5 9300 yerine, Nvidia 1650-i5 10. Nesil veya R7 öneriliyor. Bilgisayar Yazılım ve 3D modelleme için kullanılacak. 6-7 tane 3A (AAA) oyun kurmayacağım. Masaüstü bilgisayarım var zaten. 3000 liraya 2. El İ5 4. Nesil ve 1650 Super alabilirim. Hz ihtiyacım da yok. Eve TV-Film-Oyun ve masaüstü PC için 27-24 inch monitör alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı