Çözüldü ASUS FX505DT-BQ030 FPS sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Abi bende ASUS TUF 705 var 1660 Ti Ryzen 7 3750H işlemci Fortnite'da 40FPS, HOI4'de çok kasıyor. GTA 5'de Steam FPS sayacında 50 üstüne çıkmıyor ben ne yapabilirim?
Format atıp neleri yüklemem lazım cevap verir misin?

Abi bende ASUS TUF 705 var 1660 Ti Ryzen 7 3750H işlemci Fortnite'da 40FPS, HOI4'de çok kasıyor. GTA 5'de Steam FPS sayacında 50 üstüne çıkmıyor ben ne yapabilirim?
Format atıp neleri yüklemem lazım cevap verir misin?

Format attiktan sonra grafik surucusunu elle yuklemistir herhalde. Ben de bugun format attim. Kendim Driver'i kurdum NVIDIA'nin. Sistem daha stabil oldu ama halen FPS degerlerim dusuk. RAM eklemek sarr oldu. 1660 Ti sanirim darbogaz yasiyordu Ryzen mobil islemciyle

Ben bu bilgisayarı yani ASUS FX505DT-BQ030'u geçen hafta aldım. İşletim sistemsizdi, W10 Pro kurdurdum. Sonra ekran kartını falan güncelledim. Sonrasında driverları falanda güncelledim.

Ama hala FPS sorunu yaşıyorum. CS GO'da düşük ayarlarda 150 FPS alıyorum en fazla. LOL'de de orta ayarda 120 Max. Sizce bunu nasıl çözerim? Laptopta AMD Ryzen7 3550H GTX1650 var yardımcı olabilir misiniz? Artırmak için neler yapmalıyım? Yoksa normal mi bu FPS'ler?
kanka çözüm bulabildin mi

Geri
Yukarı