ASUS FX505DT-BQ030 alınır mı?

SrcnTSC

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Mobilde olduğum için link atamıyorum. Bahsettiğim cihaz Hepsiburada üzerinde 5000 TL satılıyor. 1650,512SSD, Ryzen 7 bulunmakta. Aynı cihazın Ryzen 5 3550H ve 1TB HDD, 256 SSD olan modelini 4700 TL almıştım. Bazı sorunlardan dolayı iade ettim. İndirimleri bekliyordum. Sizde daha fazla düşer mi ya da 300 TL farka bu cihaz değer mi bilgi verirseniz sevinirim. Casper Excalibur ve diğer markaları almayı istemedim. ASUS daha kaliteli duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı model şuan çok cazip geliyo fakat bulamadığım bi bilgi var belki biliyosunuzdur bu pc de ram 1x8 mi 2x4 mü?
8 gb tek slot. Bilmiyorum fiyat olarak uygun mu daha fazla düşer mi o anlamda kararsızım. Zaten ders için ve mobil türü oyunlar için kullanacağım gidip fazla özellikli üründe almak istemiyorum. Casper excalibur aklımda var ama 500 TL fazla değer mi casper için bilmiyorum

8 gb tek slot. Bilmiyorum fiyat olarak uygun mu daha fazla düşer mi o anlamda kararsızım. Zaten ders için ve mobil türü oyunlar için kullanacağım gidip fazla özellikli üründe almak istemiyorum. Casper excalibur aklımda var ama 500 TL fazla değer mi casper için bilmiyorum
bende yazılım ve oyun için kullanmayı düşünüyorum acaba programlar android studio vb. sorun çıkartır mı işlemciyle?
Caspera gelicek olursam markadan dolayı casper ve monster ı eledim ben. Acer var aklımda ama onu da ele diyolar

Arkadaşlar merhaba. Görselde görünen ürünü sipariş verdim. Fiyat/performans anlamında nasıl bir ürün. Kullanan veya fikri olan biri varsa bilgi verirse sevinirim. Duruma göre bu fiyat bandında iade edip Casper Excalibur veya başka seçenekler düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191230_184513_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20191230_184513_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    169,7 KB · Görüntüleme: 108
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı