ASUS FX505DT-BQ030 alınır mı?

8 GB Ram daha eklemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Onun dışında, işlemcinizin darboğaza uğramaması için ayarları olabildiğince yüksekte tutmanızı öneriyorum. Her zaman olmasa da bazen, farklı oyunlarda minik bir darboğaza uğrayabiliyor. Bunun önüne geçmeniz için diyorum. Hayırlı olsun.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Umarım daha iyileri sizin olur. Ryzen konusunda biraz çekiniyorum. Gerçi oyun için almadım sadece arada sırada mobil oyunları oynuyorum ve tez için kullanmayı düşünüyorum. Fiyat olarak sizce normal mi avantajı var mı bunu öğrenmek istiyorum. İndirimli olarak gözüküyor fakat ben ne zaman bir ürün alsam anında sonra ki gün iyice ucuzluyor 😀

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Umarım daha iyileri sizin olur. Ryzen konusunda biraz çekiniyorum. Gerçi oyun için almadım sadece arada sırada mobil oyunları oynuyorum ve tez için kullanmayı düşünüyorum. Fiyat olarak sizce normal mi avantajı var mı bunu öğrenmek istiyorum. İndirimli olarak gözüküyor fakat ben ne zaman bir ürün alsam anında sonra ki gün iyice ucuzluyor 😀
Avantajlısınız, 5100 TL'ye GTX 1050'li laptopları satıyorlar.

Gayet uygun bir fiyata almışsınız, pişman etmeyecektir. İndirimli gözükmesi normal, her zaman öyle gözüküyor ona çok aldanmayın ama piyasa fiyatından almışsınız.

bende yazılım ve oyun için kullanmayı düşünüyorum acaba programlar android studio vb. sorun çıkartır mı işlemciyle?
Caspera gelicek olursam markadan dolayı casper ve monster ı eledim ben. Acer var aklımda ama onu da ele diyolar
Cihazı elime ulaştı. Yakın zaman da konu açarak incelemeleri paylaşacağım. Cihaz gayet hoş duruyor ve sağlam bir yapıya sahip.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı