ASUS FX505DT fan duruyor

Kapattığımda fn+f5 çalışmıyor.
armoury kapatıyorum, çalışıyor. benim pc fx505gt
FX505GT'ye de gelmiş güncelleyen varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Fan sorunu düzelmiş mi?
bios 315 mi? bnde de 505gt var en yüksek 307 idi bıos
FX505GT'ye de gelmiş güncelleyen varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Fan sorunu düzelmiş mi?
şimdi baktım 308 gelmiş. güncellesem mi acaba?
güncelledim. şu an sıkıntı yok ve fan düzelmiş gibi. ayrıca yukarıda yazdığım armoury createin de işlemciye yüklenme problemi de kalktı

Son düzenleme:
Asus fx505GT var bende, 2 gün önce bios'u 307'den 308'e güncelledim. 30 eylül de gelmiş yeni güncelleme. Fan kesme sorunuyla karşılaşıyordum. İlk sayfalardaki hangman in belirttiği 4 hizmeti kapatıp geçici çözüme kavuşturmuştum. Yeni güncellemeyle hallolmuş , hizmetleri geri açtım 2 gündür bir sorunla karşılaşmadım. Counter Strike da kullandım 2 gündür stabil çalışıyor.

Arkadaşlar Update yaptım ve tüm sorunlae çözüldü. Fanlar daha iyi çalışıyor şimdi.
CS:GO FPS düşmesi sorunum çözüldü

Son düzenleme:
Asus fx505GT var bende, 2 gün önce bios'u 307'den 308'e güncelledim. 30 eylül de gelmiş yeni güncelleme. Fan kesme sorunuyla karşılaşıyordum. İlk sayfalardaki hangman in belirttiği 4 hizmeti kapatıp geçici çözüme kavuşturmuştum. Yeni güncellemeyle hallolmuş , hizmetleri geri açtım 2 gündür bir sorunla karşılaşmadım. Counter Strike da kullandım 2 gündür stabil çalışıyor.
1602006986487.png

bu sorun sizde de var mı? bıos güncelledikten 2 gün sonra tekrar çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı