ASUS FX506HE-HN059 düşük performans

Monitör bağlayınca zaten artmalı. Direkt NVIDIA'dan görüntü aldığı için artmalı FPS. Önerim maalesef şu an pek düzgün bir çözümüm yok. Kilitli bir işlemci ve throttle oluyor muhtemelen. Pek yapabileceğimiz bir şey yok.

Peki bunu nasıl iade edebilirim? Ne diyerek yani. Aldığım zaman ne video vardı ne de performans testleri ben nereden bileyim darboğaz olacağını. İade alırlar mı hocam sizce.

Maalesef bilemiyorum.

Merhabalar servise gönderdim incelediler iade edebildim şu anda masaüstü bakıyorum hocam ilginize çok teşekkür ederim 33 günlük bilgisayarı iade ettim.

Merhabalar servise gönderdim incelediler iade edebildim şu anda masaüstü bakıyorum hocam ilginize çok teşekkür ederim 33 günlük bilgisayarı iade ettim.
Hocam sebep olarak iade için ne yazdınız merak ettim. Bu arada sanırım sadece bende valorant'ın kare hızı iyi. Anlayamadım bir türlü. Umarım windows 11'e geçince bir şeyler değişmez :D

Hocam sebep olarak iade için ne yazdınız merak ettim. Bu arada sanırım sadece bende Valorant'ın kare hızı iyi. Anlayamadım bir türlü. Umarım Windows 11'e geçince bir şeyler değişmez :D

Hocam ekran kartını kullanmıyor, darboğaz yapıyor öğrenciyim pek fazla uğraşmak istemiyorum iade alırsanız çok iyi olur gibisinden bir kağıda mesaj yazdım laptopun arasına sıkıştırdım şimdi rapor geliyor UPS ile ondan değişim veya iade olarak seçip satıcıya göndereceğim tamamlanmış olacak.

Hocam ekran kartını kullanmıyor, darboğaz yapıyor öğrenciyim pek fazla uğraşmak istemiyorum iade alırsanız çok iyi olur gibisinden bir kağıda mesaj yazdım laptopun arasına sıkıştırdım şimdi rapor geliyor UPS ile ondan değişim veya iade olarak seçip satıcıya göndereceğim tamamlanmış olacak.
Hocam peki kağıdı laptopa sıkıştırdıysan nasıl bir sebep sundunda adamlar laptopu alıp o notu gördü? Merak ettim sadece :)

Hocam peki kağıdı laptopa sıkıştırdıysan nasıl bir sebep sundunda adamlar laptopu alıp o notu gördü? Merak ettim sadece :)

Armoury Crate de iGPU kapatmıyor yazmıştım. Bu arada sanki yalancıymışım gibi muamele yapmayı bırakın merak olsa 2 kez aynı soruyu sormazsınız. Ekte raporun resmi var bu arada. Bazı yerleri gizledim seri no vs. gibi. :)

Dosya Ekleri

• 20210922_164155.jpg
    20210922_164155.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 28
Armoury Crate de iGPU kapatmıyor yazmıştım. Bu arada sanki yalancıymışım gibi muamele yapmayı bırakın merak olsa 2 kez aynı soruyu sormazsınız. Ekte raporun resmi var bu arada. Bazı yerleri gizledim seri no vs. gibi. :)
1. Mesajımda kağıda ne yazdığını sordum. 2.'de Sebebi kağıda yazdıysan adamlar sebebi bilmeden nasıl laptobu alıp kağıdı okudu diye sordum. Cümleler benzediği için yanlış anladın beni sanırsam. Onun dışında adına sevindim :) Umarım birbirimizi anlamışızdır. Bence de iGPU' nun çalışmaması sıkıntı. Batarya'da laptop'un süresini arttıran bir özellik gitmiş oluyor.

1. mesajımda kağıda ne yazdığını sordum. 2.'de sebebi kağıda yazdıysan adamlar sebebi bilmeden nasıl laptopu alıp kağıdı okudu diye sordum. Cümleler benzediği için yanlış anladın beni sanırsam. Onun dışında adına sevindim :) umarım birbirimizi anlamışızdır. Bence de IGPU'nun çalışmaması sıkıntı. Batarya'da Laptop'un süresini arttıran bir özellik gitmiş oluyor.

Evet hocam cümleler benziyor yanlış anlamışım kusura bakmayın özür dilerim. Kağıdın çıkıntısını laptopun üst kısmına bırakıp göndermiştim kutunun üstüne doa 1 yazmıştım. UPS ile gönderdim. Kutuyu açınca şak diye karşınıza fatura çıkıyor sahibi ve satıcı belli oluyor. Daha sonra kağıdı çekip alıyorlar okuyorlar benim mesajı. Sonra asıl nedeni öğrenmek için seri no yu kendi sitelerinden sorguluyorlar bakıyorlar Armoury Crate IGPU'yu kapatmıyor diye okuyor ve tamiri mümkün değil yani Armoury'nin her sürümünü denemiştim olmadı. Gönderirken şifresini de yazmıştım umarım FPS testi yapmışlardır 😂

Evet hocam cümleler benziyor yanlış anlamışım kusura bakmayın özür dilerim. Kağıdın çıkıntısını laptopun üst kısmına bırakıp göndermiştim kutunun üstüne doa 1 yazmıştım. UPS ile gönderdim. Kutuyu açınca şak diye karşınıza fatura çıkıyor sahibi ve satıcı belli oluyor. Daha sonra kağıdı çekip alıyorlar okuyorlar benim mesajı. Sonra asıl nedeni öğrenmek için seri no yu kendi sitelerinden sorguluyorlar bakıyorlar Armoury Crate IGPU'yu kapatmıyor diye okuyor ve tamiri mümkün değil yani Armoury'nin her sürümünü denemiştim olmadı. Gönderirken şifresini de yazmıştım umarım FPS testi yapmışlardır 😂
Ne güzel o zaman. Asus'un sorun çıkarmaması benim için iyiye işaret. Garanti ile alakalı sorularımı da hızlı ve doğru cevaplamışlardı. Peki şimdi ne yapacaksın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı