ASUS FX506LI-HN012 alınır mı?

Bütçe
8500

Hiimhere

Hectopat

Bu laptopu almayi dusunuyorum, yazilim vb isler için kullanacagim ayrica oyun da oynayacagim, oynayacagim oyunlar AAA degil genelde, CS:GO, Valorant, Dying Light, Days Gone, Call of Duty Warzone ve Fortnite benzeri oyunlar olacak, sizce bu laptopu almali miyim? Ayrica 8 GB RAM daha alacagim ve de hard disk eger olursa.

Bu laptopu almayi dusunuyorum, yazilim vb isler için kullanacagim ayrica oyun da oynayacagim, oynayacagim oyunlar AAA degil genelde, CS:GO, Valorant, Dying Light, Days Gone, Call of Duty Warzone ve Fortnite benzeri oyunlar olacak, sizce bu laptopu almali miyim? Ayrica 8 GB RAM daha alacagim ve de hard disk eger olursa.

Ben de bugün bu laptoptan sipariş ettim hayırlısı bakalım.Bence alınır.Ben bayağı araştırdım bu laptop fiyat/performans olarak uygun gibi.Piyasada 8.000 TL'nin altında hem GTX 1650 Ti ekran kartı olan hem de 144 Hz ekran yenileme hızı olan başka bir oyuncu laptopu göremedim ben. Benim aslında Toshiba marka bir laptopum var.Oyun haricinde gayet memnunum ancak 2015'te almıştım 6 sene oldu alalı ve artık oyunlara yetersiz geliyor, kaldırmıyor birçok oyunu.Bu nedenle bu attığınız ürünü oyun oynama amacıyla aldım iş görür diye düşünüyorum. Bir de sanırım şu an indirimde bu ürün 7.830 TL fiyat ile. N11 uygulamasında hediye kuponlarınız da varsa fiyatı az daha düşürebilirsiniz.

Ben de bugün bu laptoptan sipariş ettim hayırlısı bakalım. Bence alınır. Ben bayağı araştırdım bu laptop fiyat/performans olarak uygun gibi. Piyasada 8.000 TL'nin altında hem GTX 1650 Ti ekran kartı olan hem de 144 Hz ekran yenileme hızı olan başka bir oyuncu laptopu göremedim ben. Benim aslında Toshiba marka bir laptopum var. Oyun haricinde gayet memnunum ancak 2015'te almıştım 6 sene oldu alalı ve artık oyunlara yetersiz geliyor, kaldırmıyor birçok oyunu. Bu nedenle bu attığınız ürünü oyun oynama amacıyla aldım iş görür diye düşünüyorum. Bir de sanırım şu an indirimde bu ürün 7.830 TL fiyat ile. N11 uygulamasında hediye kuponlarınız da varsa fiyatı az daha düşürebilirsiniz.

Elinize ulasitigi zaman bana yazabilir misniz rica etsem, performansi vs. Instagram: Charlieintheskywithvikings

Elinize ulasitigi zaman bana yazabilir misniz rica etsem, performansi vs. Instagram: Charlieintheskywithvikings

Ürün elime ulaştı. Yaklaşık 1 hafta oldu bana geleli laptop gayet güzel özellikle 144 Hz ekran gerçekten iyi oluyor performansı yeterli CS:GO Witcher 3 vb birkaç oyun kurdum girdim oyun performansı, FPS değerleri vb iyi, genel olarak hızı da iyi ben memnun kaldım. Sadece fan sesi biraz fazla çıkıyor olumsuz olarak bu da normaldir diye düşünüyorum ısınmayı engellemek için böyledir.
Bir de ben ekstradan 8 GB daha RAM takacağım bu laptopa mevcut RAM 8 GB 16 GB olursa daha da iyi olacaktır diye düşünüyorum. Ancak şu son günlerde dolarda meydana gelen artıştan kaynaklı sanırım fiyatı benim aldığım fiyata göre epey bir yükselmiş gibi bir daha 7 bin küsür fiyatlara düşer mi bilmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı