ASUS FX506LU-HN122 sarja takıp çıkarınca ekran açılıp kapanıyor

mustafakuru

Hectopat
ASUS FX506LU-HN122
Merhaba arkadaşlar.
ASUS FX506LU-HN122 Gaming noteboku yeni aldım. Tüm sürücüleri güncel olarak kurdum, cihaza temiz kurulum yaptım. Cihazı şarja takıp çıkarınca ekran açılıp kapanıyor. Bununla ilgili bilgisi olan var mı? Pil ömrünü uzatmak amaçlı bir özellik olduğunu düşünüyorum. Bu özelliği kapatabilen var mı?

Bios güncellemesi yaptınız mı? Benim cihazda da anlık bi tepki oluyor ama ekran gitmiyor, sadece performance yazısı geliyor ve devam ediyor. Güç planı seçeneklerinden bi kontrol edin isterseniz.

BIOS güncellemesi yaptınız mı? Benim cihazda da anlık bir tepki oluyor ama ekran gitmiyor, sadece performance yazısı geliyor ve devam ediyor. Güç planı seçeneklerinden bir kontrol edin isterseniz.

BIOS güncellemesini otomatik yaptı. Intel ayarlarından güç kısmından tasarruf seçeneklerini kapattım ama çözüm bulamadım hala bilen biri çıkar umarım.

BIOS güncellemesini otomatik yaptı. Intel ayarlarından güç kısmından tasarruf seçeneklerini kapattım ama çözüm bulamadım hala bilen biri çıkar umarım.

Çözüm falan arama sıkıntı yok. Ekran 144Hz'den 60a geçtiği için yenileniyor bu kadar. Ha kapansın istemiyorsan pilde de 144 Hz de kalmasını ayarlayabilirsin.

Geri
Yukarı