ASUS FX516PE-HN004T laptop nasıldır?

Hocam 14 binlik için sizce de biraz çok çıkması gerekmiyor mu?
12 binlikte attım, bütçe belirtmemiş arkadaş öneri sundum sadece, ileride pişman olmaması açısından diyorum.
Hocam maalesef çıkamam o civarlara
Hocam şimdi 9600 olanı alırsanız mecburen 8 RAM eklemek zorundasınız oyun oynayacaksanız, bence zorlayın bir şey yapın attığım modellerden birini alın gerçekten bende sizin gibi yaptım ve çok pişman oldum.
Ama zorlasam da çıkamam diyorsanız alabilirsiniz o laptopu fiyatı güzel yeni kasa bir sıkıntısını duymadım şu ana kadar.

Teşekkür ederim öneriniz için. Aslında msi alpha 15 modelini düşünüyordum ama kaçırdım 11.000 TL iken. Sizce tekrar bu fiyata düşer mi ?
Üretimi durdu diye biliyorum o yüzden düşeceğini pek sanmıyorum. Arkadaşın attığı laptopun işlemcisi canavar ama 5500M yerine 3050ti tercih etmek daha mantıklı.
Hocam siz az daha çıkın Nitroyu alın bence, o aradaki farka kesinlikle değer emin olun.

Üretimi durdu diye biliyorum o yüzden düşeceğini pek sanmıyorum. Arkadaşın attığı laptopun işlemcisi canavar ama 5500M yerine 3050ti tercih etmek daha mantıklı.
Hocam siz az daha çıkın Nitroyu alın bence, o aradaki farka kesinlikle değer emin olun.
Tamamdır hocam önerileriniz için sağ olun.

Tamamdır hocam önerileriniz için sağ olun.
Hocam amazon ispanyada var ürün, amazon garantisi altında bir şey olursa ürüne 2 yıl içinde iade edip ödediğiniz tutarı geri veriyorlar, isterseniz TL olarak alırsınız isterseniz EURO olarak, tavsiyem EURO olarak almanız 1 yıl sonra bozulup iade ettiğinizde kur artsa bile EURO olarak para iadesi yapacakları için zararınız olmuyor. Kargo olarak DHL firmasını kullanıyorlar 1 günde Türkiye ye giriş yapıyor eğer aklınız bu laptopta kaldıysa buradan alın, yurt dışı alışverişi konusunda tecrübeliyim aklınıza takılan soruları bana sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı