ASUS FX553VE laptopa uygun SSD tavsiyesi

@244765 Oyunu başlattığımda, harita değişikliği yaptığımda, oyun kaydolduğunda hafif droplar yiyorum. Bu sorunlar HDD'den kaynaklı değil midir?

@244765 Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Şu ürünü önerir misiniz? https://www.hepsiburada.com/sandisk...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.94.9
Benim laptopa uygun mudur?
Önermiyorum, uyumludur fakat kronik sorunlu bir SSD. Okuma - Yazma hızı zamanla düşüyor. Sandisk ile sorun yaşayan kişi sayısı bir hayli fazla. Aynı fiyata Gigabyte varken hayatta Sandisk'in yüzüne bakmam.

Ayrıca sorunlu SSD modellerini öğrenmek için bu konuya bakabilirsiniz:

@244765 Teşekkür ederim hocam. Bu Gigabyte SSD oyun için yeterlidir demi. Oyunu başlattığımda, harita değişikliği vs olduğunda hafif FPS Droplar ortadan kalkar mı?

@244765 Teşekkür ederim hocam. Bu Gigabyte SSD oyun için yeterlidir demi. Oyunu başlattığımda, harita değişikliği vs olduğunda hafif FPS Droplar ortadan kalkar mı?
Evet, sorunlar düzelecektir. Ayrıca oyun için yeterli olup olmadığı sizin elinizde. Şahsen ben pek oyun oynayan birisi değilim ve 240 GB'lık depolama alanı bile bana yetiyor.

edit: Kusura bakmayın, gün içinde mesajı paylaştığımı sanıyordum fakat paylaşmamışım :(

Geri
Yukarı