ASUS FX705DU-AU025T Laptop nasıl?

FaustRIP

Hectopat
ASUS FX705DU-AU025T Gaming Laptopu 12 ay taksitle 7004TL'ye TEKNOSA'dan aldım.

İyi mi ettim kötü mü ettim kararsızım. Bir yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar ?

Son düzenleyen: Moderatör:
henüz masaüstünü sırtlayıp sınıfta açmama izin verilecek düzeyde olursa eğitim sistemi bi sonraki pc mi masaüstü olarak düşünüyorum

15.6 bu üstelik taksit değil peşin + olarak lisanslı windows pro yok
Win10 olmasını o kadar umursamayın nette satılan 20-30 liralık lisansla çok rahat halledersiniz onu ek bilgi olarak söyleyin dedim. Hayırlı olsun pcniz.

Hayırlı olsun. Aynı bilgisayarın 15.6 inç versiyonunu sipariş ettim. testlere incelemelere baktım render vs. yapmayacaksanız çok darboğaz olacağını zannetmiyorum. İşlemci 4 GHz ye kadar çıkıyor. Kullanım amacım benim güncel oyunları orta üst seviyede oynayabilmek ki incelemelerde testlerde gayet akıcı olduğunu düşünüyorum. Yarın elime geçince yine görüşlerimi yazarım.

Hayırlı olsun. Aynı bilgisayarın 15.6 inç versiyonunu sipariş ettim. testlere incelemelere baktım render vs. yapmayacaksanız çok darboğaz olacağını zannetmiyorum. İşlemci 4 GHz ye kadar çıkıyor. Kullanım amacım benim güncel oyunları orta üst seviyede oynayabilmek ki incelemelerde testlerde gayet akıcı olduğunu düşünüyorum. Yarın elime geçince yine görüşlerimi yazarım.
4e kadar çıkmıyor malesef 3.9u geçemiyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı