ASUS FX705DU-AU025T Laptop nasıl?

Konunun amacı nedir ?
Kendi vicdanınızı rahatlatmak mı yoksa pişman olup iade mi etmek istiyorsunuz?
Ortada bir sorun yoksa hayırlı olsun.
Cihaz alınmış parası ödenmiş bu saatten sonra şu daha iyidi bu daha ucuzdu demek doğru kaçmaz.

Konunun amacı nedir ?
Kendi vicdanınızı rahatlatmak mı yoksa pişman olup iade mi etmek istiyorsunuz?
Ortada bir sorun yoksa hayırlı olsun.
Cihaz alınmış parası ödenmiş bu saatten sonra şu daha iyidi bu daha ucuzdu demek doğru kaçmaz.

konunun amacı şudur iade edebilirim eğer mantıklı değilse 14 gün iade hakkım mevcut daha ürün elime gelmedi fikrinizi almak istedim
Hayırlı olsun. Aynı bilgisayarın 15.6 inç versiyonunu sipariş ettim. testlere incelemelere baktım render vs. yapmayacaksanız çok darboğaz olacağını zannetmiyorum. İşlemci 4 GHz ye kadar çıkıyor. Kullanım amacım benim güncel oyunları orta üst seviyede oynayabilmek ki incelemelerde testlerde gayet akıcı olduğunu düşünüyorum. Yarın elime geçince yine görüşlerimi yazarım.
bekliyor olucam heycanlıyım bi tık

Valla bunu alabilirsin işlemcisi ve ekran kartı idael ramde 16 gb her türlü işini görür gerek oyunlarda gerek başka işlerde Monster Abra A5 V15.2.6 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
1650 ile 1660 ti arasındaki fark %30 ekranı 15 inc windowsu yok i7 9750h canavar gibi bi işlemci monster onu soğutamıyor 1650 için i7 9750h almak bi tık mantıksız ve bunu taksitle almaya kalksam daha 1100 tl falan fiyat eklenicek 7300 küsür liraya elle tutulabilir sadece 9.nesil soğutulmayan i7 almış olucam
Keşke bunun yerine msi gf65 alsaydın

kanka 5.700 ile başladığım yolculukta bunu alsaydım bunu alsaydım diye diye 7004 liraya çıktım msı a peşin 7700 taktitle 8900 falan vermek üzerdi beni ve o da 15.6 ekran boyuna sahip

1650 ile 1660 ti arasındaki fark %30 ekranı 15 inc windowsu yok i7 9750h canavar gibi bi işlemci monster onu soğutamıyor 1650 için i7 9750h almak bi tık mantıksız ve bunu taksitle almaya kalksam daha 1100 tl falan fiyat eklenicek 7300 küsür liraya elle tutulabilir sadece 9.nesil soğutulmayan i7 almış olucam

kanka 5.700 ile başladığım yolculukta bunu alsaydım bunu alsaydım diye diye 7004 liraya çıktım msı a peşin 7700 taktitle 8900 falan vermek üzerdi beni ve o da 15.6 ekran boyuna sahip
Sorma benimde bütçe 2500 4000 arasıydı bi anda 4000 6500 arasına çıktı iyi birşey almak istersek sağlam para vermemiz lazım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı