Asus G Series G750JW-DB71 mu Almalıyım Yoksa G75VW-TH71 Almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu yanlış yere açmıssınız !
Fiyat performans istiyorsan Msi veya Monster laptoplara yönelmelisin.
MSI GE60 2OE-294XTR Core i7-4700MQ 8GB 1TB GTX765M 2GB 15.6" Full HD FreeDos (Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş
MSI GE70 2OE-209XTR Core i7-4700MQ 8GB 128GB SSD + 1TB GTX765M 2GB 17.3" Full HD FreeDos (Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Yukardaki modellerde Ge60 ve Ge70 arasında ekran boyutu farkı var. Ekran kartı işlemci aynı ama Ge70de birde ssd var.Demek istediğim Ssd ve ekran boyutu hariç bütün bileşenler aynı.

MONSTER® Q47MS-16F41 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > 15.6" MS-16F4

Monster Gtx770m ekran kartına sahip olması nedeniyle oyunlarda diğerlerinden daha iyi performans verecektir.

Msi marka olarak beni tedirgin ediyor. Forumlarda gördüğüm kadar ile.

Isınma ve fan sesi problemi çok yüksek.

Monster performans olarak çok iyi. Fakat kasa olarak nasıldır onun hakkında bilgisizim ve ekranın 15inc olmasıda var tabi .

Msi değilde Monster düşündürmedi değil. Özellikler çok iyi.

Msi ve Monster çok güclü ve gaming serisi bir çok bilgisayar üreten iki marka. Fakat ben asus kullanıcısıyım.

Önerin için teşekkürler.

Isınma konusunda en güzel yorum :
Isınmadan çalışan bir oyun bilgisayarı bulursanız haber verin bize de.

Asus kaliteli ama gerçekten çok pahalı ve çok kalın bir bilgisayar adeta kütük gibi. Bence gösterdiğiniz bilgisayarlar yerine daha güncel donanımlara sahip olan Msi veya Monster laptoplara yönelin. Bu arada İstanbul Bilişim'i tavsiye etmiyorum !

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı