ASUS G15 vs ASUS A15

Bütçe
13000
Makaleler
10
Yer
Konya, Selçuklu
Daha fazla  

TUF serisinde ısınma sorunu var diyorlar sizce hangisi? (Laptop tavsiyesi istemiyorum)

İkisi de alınmaz ROG olan çok pahalı o fiyata kaliteli RTX 2060'lı laptoplar TUF olanda kronik sorunlu ve pahalı.

Ben bunlar arasında karar kıldım param var bu ikisinden birini alacağım ve herhangi bir laptop almayacağım!

Eğer bu ikisi arasından öneri vermiyeceksen bu konuya yazmayın.

Sen kazık yeme diye yardım etmeye çalışıyoruz hocam ikisi de kötü kötünün kötüsünü de tercih edemiyorum biri kronik sorunlu diğerinde RTX 2070'li laptop fiyatına 1660 Ti laptop satıyorlar.

Ben bunlar arasında karar kıldım param var bu ikisinden birini alacağım ve herhangi bir laptop almayacağım!

Eğer bu ikisi arasından öneri vermiyeceksen bu konuya yazmayın.
Dostum aynı fiyata çok daha güçlü bir laptop alıyorsun, niye böyle davranıyorsun anlamıyorum.

Neyse. TUF serisi ısınma sorunlu, ROG Strix al. Daha ucuz bir alternatif:

Dostum aynı fiyata çok daha güçlü bir laptop alıyorsun, niye böyle davranıyorsun anlamıyorum.

Neyse. TUF serisi ısınma sorunlu, ROG STRIX al. Daha ucuz bir alternatif:

Çoğu kez Türk markası aldım ve hepsinde pişman oldum bende bu yüzden Monster GameGaraj gibi markalar almıyorum ne kadar iyi özellikleri olsa bile kasa ve soğutma dandik oluyor bu da ileride sorun çıkartıyor. Hem garantisi nasıl olduğunu bilmiyorum o yüzden ASUS MSI Acer gibi markalara yöneliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı