ASUS G512LV-HN165 satıp Monster T7 19.7 alınır mı?

Yaklaşık bir haftalık 19.7 deneyimlerimi aktarayım, kafanızda fikir oluşur. Cihazda Mux Switch mevcut, harici GPU kullanıyorum. Şu ana kadar sadece AC: Odyssey ve Cyberpunk 2077 oyunlarını oynadım. AC aşırı yüksek ayarlarda, CP 2077 RTX ultra - DLSS Otomatik ayarlarda işlemci sıcaklığı maksimum 84 gördüm. Soğutmasından çok memnun kaldım. Ofis moduna alıp güçten çektiğimde batarya 1 saat 20 dakika dayanabildi, pil performansı harici grafik seçili iken pek yeterli değil. Hybrid modda ise ne kadar artar ya da artar mı bilemiyorum, denemedim. Kasa kalitesi ne çok iyi, ne de çok kötü. Bolca parmak izi oluşuyor. Ekranımda hiç ışık sızması yok, kapanıp açılırken konforlu. Mekanik klavye hissiyatı güzel, dayanıklılığı ise uzun kullanımda belli olur. Ancak J, K ve L harflerinin bulunduğu bölgede oyun esnasında epey yüksek sıcaklık oluşuyor, rahatsız edebilir. Aklımdakiler bunlar... Sormak istediğiniz bir şey varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Arkadaşlar şu cihazı almaya karar verdim, yarın cihazı satıyorum inşallah. Fikirleriniz nelerdir? Msi Alpha 17 serisi amd ryzen 7 4800h işlemci ve 6 GB amd rx5600m ekran kartı var. Benim satacağım asusun amd versiyonu diyebiliriz ve eğer yarın bana para gelene kadar fiyatta değişiklik olmazsa şu harddiskle birlikte bana bu cihazın maliyeti 12300 olacak ve 1900 lira cebime kalacak MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR AMD Ryzen 7 4800H 16GB 512GB SSD 6GB RX5600M 17.3" FHD 144hz Freedos | Trendyol

Geri
Yukarı