Monster Tulpar T7 19.7 nasıldır?

DreTech

Hectopat
İyi günler. Bugün uzun zaman sonra araştımalarım neticesinde F/P kategorisinde Gaming notebooklara bakıyordum ve T7 19.7 modelini almaya karar verdim. Siparişi verdim ve sizlere yorumlarınızı sormak istedim. Başta HP almak istedim ancak HP'nin de servisini hiç beğenmiyorlardı. Bütçem 12 13 civarında olduğu için MSI'ın problemli kasalarına yetiyordu. 1660 Ti'lı bir PC almak istemedim ve Monster aldım. Aynı kasadan ailemden biri kullanıyor (1660 Ti - 9750h) ve kasadan memnun olduğunu sadece çok az altta ışık hüzmesi olduğunu belirrti. Sizlerin bu konu hakkında yorumları nelerdir? Çok ışık hüzmesi oluyor mu? Kronik bir problemi var mı? Cevaplarınıza ve ürünün gelidiğindeki durumuna göre iadesini veya kullanımını düşünüyorum. Teşekkürler.

İyi günler. Bugün uzun zaman sonra araştımalarım neticesinde F/P kategorisinde Gaming notebooklara bakıyordum ve T7 19.7 modelini almaya karar verdim. Siparişi verdim ve sizlere yorumlarınızı sormak istedim. Başta HP almak istedim ancak HP'nin de servisini hiç beğenmiyorlardı. Bütçem 12 13 civarında olduğu için MSI'ın problemli kasalarına yetiyordu. 1660 Ti'lı bir PC almak istemedim ve Monster aldım. Aynı kasadan ailemden biri kullanıyor (1660 Ti - 9750h) ve kasadan memnun olduğunu sadece çok az altta ışık hüzmesi olduğunu belirrti. Sizlerin bu konu hakkında yorumları nelerdir? Çok ışık hüzmesi oluyor mu? Kronik bir problemi var mı? Cevaplarınıza ve ürünün gelidiğindeki durumuna göre iadesini veya kullanımını düşünüyorum. Teşekkürler.

Güzel bir seçim hayırlı olsun.

Tulpar Oyun Bilgisayarı Serisi ile Muhteşem Deneyim | Monster aynı fiyata 3060 olan modeller var. Ben olsam iade eder bunları alırdım.

Hocam 20.3'ün tek artısı 3060,19.7 kalite işlemci gibi şeylerde çok önde. Ve 20.3 kalitesiz bir kasaya sahip sorun çıkarma ihtimalide yüksek.

Tulpar Oyun Bilgisayarı Serisi ile Muhteşem Deneyim | Monster aynı fiyata 3060 olan modeller var. Ben olsam iade eder bunları alırdım.

Evet hocamın da yukarıda belirttiği gibi 3060'lı model sadece grafik kartı olarak iyi geldi. Kasa olarak Abra A7 kasası kullanıyor o yüzden tercih etmedim.

Güzel bir seçim hayırlı olsun.

Hocam 20.3'ün tek artısı 3060,19.7 kalite işlemci gibi şeylerde çok önde. Ve 20.3 kalitesiz bir kasaya sahip sorun çıkarma ihtimalide yüksek.

Teşekkürler hocam sağ olun. Umarım ekran sorunsuz gelir ve uzun süre kullanabilirim.

Ben t7 v19.7 aldım iade ettim. Ips panelden dolayı ışık sızma problemi çok aşırıydı, normal dediler değişmediler iade ettim. Bu bütçelere monster kendine mecbur bırakıyor sanki. 1 ay oldu hala alamadım birşey napcam bilmiyorum kaldım ortada. Umarım sen aynı yada başka bi problem yaşamazsın, hayırlı olsun :)

Ben T7 v19.7 aldım iade ettim. IPS panelden dolayı ışık sızma problemi çok aşırıydı, normal dediler değişmediler iade ettim. Bu bütçelere Monster kendine mecbur bırakıyor sanki. 1 ay oldu hala alamadım bir şey napcam bilmiyorum kaldım ortada. Umarım sen aynı ya da başka bir problem yaşamazsın, hayırlı olsun :)

Daha gelmedi elime bakalım şansa nasıl çıkacak çok problem olursa iade ederim. Önemli olan ilk başta çıkması değil aslında, ilk başta çıkarsa iade edebiliyorsun 1 ay 1 yıl sonra çıkarsa mecbur panel değişecek. Baktığım forumlarda MSI ve HP Omen'de de çok fazla ölü pixel ve ışık hüzmesi sıkıntılarına rastlanıyormuş. IPS paneller sıkıntılı galiba.

Geri
Yukarı