ASUS G550JK vs GL552JX

• Konuyu başlatan KA_E
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 891

KA_E

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, aşağıdaki 2 ürün arasındaki bu kadar büyük fiyat farkının sebebi nedir?
  1. ASUS G550JK
  2. Asus GL552JX-DM085H

Pcdepo.com sitesi güvenilir midir? Alışveriş yapan var mı?

Not: vatanbilgisayar.com'daki ürünün fiyatı birkaç gün önce 3.800 TL'di. Şimdi ise ürünün fiyatı 4.915.
Açıkçası bir anda fiyat nasıl bu kadar yükseldi, orasını da anlayabilmiş değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
PCDepo iflas durumunda, o yüzden fiyatlar bu şekilde. Zaten satış yapılmıyor.

3500 tl civarında bulabilirseniz g550jk alın, vatanbilgisayar haftasonu indirim yapıyor, haftasonu fiyatlar güncelleniyor ama mağaza ile site arasında fark oluyor mu bilmiyorum onu arayıp sorman lazım :)

Yorumlar için teşekkür ederim. Vatanbilgisayarda ASUS G550JK tekrar eski fiyatına geriledi :) Şu an 3.699 TL

Güzel bir üründür çok kalitelidir, arkadaşımda var kullandım ondan biliyorum aynı kalitede daha iyi donanım için 4000 TL barajını geçmek gerekiyor :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@KA_E , ben bilgisayar mühendisliği okuyorum önceden masaüstü bir bilgisayarım vardı şuan bunu almayı düşünüyorum. Yalnız oyun için alacaksan ideal bir laptop değil bunun yerine MSİ'nin oyun laptoplarını tavsiye ederim birde Vatan Bilgisayarda 4000 küsür TL yazıyor birde şuraya

Asus G550JK-CN545H Intel Core i7 4710H 2.5GHz/3.5GHZ 8GB 1TB Fiyatı

bakmanı tavsiye ederim şahsen ben burdan alacağım. İyi günler.

@Bill Gates yorumun için teşekkür ederim :) Henüz bilgisayar almadım ama bu modeli düşünüyorum. Oyun için almıyorum. Vatanbilgisayar'da zaman zaman fiyatlar düşüp çıkabiliyor, bunun farkındayım. Fakat bu fiyat değişikliğinin sebebini anlayabilmiş değilim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı