ASUS G713QR optimus sorun olur mu?

CeV35

Hectopat
Merhaba ASUS G713QR almayı düşünyorum optimus sorun olur mu? Aşırı fazla bir FPS kaybı yaşar mıyım? Ayrıca optimuslu laptoplarda NVIDIA denetim masasında 3D ayarlarda yüksek performanslı NVIDIA ekran kartını seçebiliyoruz. Az da olsa çözüm olur mu?

Son düzenleme:
Cihazdan cihaza değişir fps videoları varsa onları izleyin en iyisi.
Bende mux var açmadan valorantta +220 fps alıyorum dgpu açınca 280 oluyor. Çoğu zaman açmıyorum gerek kalmıyor.

Cihazdan cihaza değişir FPS videoları varsa onları izleyin en iyisi.
Bende MUX var açmadan Valorant'ta +220 FPS alıyorum dGPU açınca 280 oluyor. Çoğu zaman açmıyorum gerek kalmıyor.

MUX kapalı iken bunu deneyebilir misiniz bir FPS farkı olacak mı 3D ayarlarda yüksek performanslı NVIDIA ekran kartını seçebiliyoruz.

Evet sorun olur. Özellikle rekabetçi oyunlarda. Maksimum bütçen nedir?

Bütçem yurt dışından Max 2000 dolar ve AMD işlemcili istiyorum.

Son düzenleme:
MUX kapalı iken bunu deneyebilir misiniz bir FPS farkı olacak mı 3D ayarlarda yüksek performanslı NVIDIA ekran kartını seçebiliyoruz.

Bütçem yurt dışından Max 2000 dolar ve AMD işlemcili istiyorum.

Denedim hocam v19.7 var bende MUX kapalı iken Valorant için 220 FPS'lerde alıyorum MUX açıkken 275-280'lerde falan(Yüksek kalitede) . Ama NVIDIA'da tüm ayarlar yapılı arka plan uygulamaları ve Windows'u falan ayarladım.
Bende muxsızda iyi performans veriyor ama bazı laptoplarda bayağı kötüymüş durum FPS videolarını izlemeden alma sakın.

Denedim hocam v19.7 var bende MUX kapalı iken Valorant için 220 FPS'lerde alıyorum MUX açıkken 275-280'lerde falan(yüksek kalitede). Ama NVIDIA'da tüm ayarlar yapılı arka plan uygulamaları ve Windows'u falan ayarladım.
Bende muxsızda iyi performans veriyor ama bazı laptoplarda bayağı kötüymüş durum FPS videolarını izlemeden alma sakın.

İzledim araştırdım %10'dan fazla kayıp var vazgeçtim. Ayrıca teşekkür ederim.

Legion 7'de o işlemciler olacak.

Ona kara verdim bu ay çıkacak ve 1800 dolar Lenovo'da MUX oluyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı