ASUS G750JH CV041H vs MSI GT70 SuperR2 2OD-452TR Dragon

pccanavari

Hectopat
Arkadaşlar bu 2 canavar arasında kararsız kaldım. Lütfen yardımcı olun.

1. ASUS G750JH-CV041H LİNK ASUS G750JH-CV041H Notebook, Fiyat: 6.783 TL

Bu sistemde 3d var ama benim için önemli olan 3d değil. Oyun performansı sistemin hızı ve akıcılığı.

2. MSİ DRAGON EDİTİON 2 LİNK: MSI - MSI GT70 SuperR2 2OD-452TR Dragon E2 Core i7-4700MQ 32GB 3x128GB SSD 1TB GTX780M 4GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8 (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Bunda ise super raıd 2 var 3x ssd disk var super raıd ile hızlandırılmış ve HDD 7200 rpm asus da bu 5400 rpm.

İkisinin de özelliklerine iyice yakın sizce hangisi oyun açısından daha güzel?

Bence MSİ.

Son düzenleyen: Moderatör:
Msi bios konusunda Asus ´un gerisinde asus çok sade tasarım yapıyor .
Ama Msi da fena değilmiş linke tıklayınca farkettimde. Bence Msi al. Yanında gelen hediyeler zaten 350,400 tl ediyor.

* MSI Pro Gamer Aksesuar Paketi - Hediyeler :
1- Crysis 3 Edition Gaming Mousepad
2- Steelseries Siberia Headset Gaming Kulaklık
3- MSI Targus Demolition Backpack (Sırt Çantası)
4- MSI Gaming Mouse
5- Metro Last Light Oyun Kuponu
6- Battlefield 4 PC DVD

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun bilgisayarı hocam sade olması iyi bir sonuç değil :-D Bios konusuna gelince Asus' un gerisinde derken? Yahu bilgisayarı kullanıyorum diyorum sıkıntı yok daha ne :-D

Hayır yanlış anladınız. Bşos güncellemesi Msi sıkıntı.Servise gitmesi veya uzman birinin atması lazım . Asus biraz daha kolay. Ama msi hem kendi hemde hediyeleriyle daha ağır basıyor. Tabi 3D oyun oynamayacak ise.

Hocam forumda yenisin:-D Bios güncellemesi en kolay cihazlardan birisi msi. Bilgisayar konusunda uzman olmana yada, servise gitmesine gerek yok. 3d oyuna gelince, 3d destekli oyun sayısı şuan itibariyle yok denecek kadar az. Eğer çok istenirse 3d oyun oynamak, nvidia vision destekli bir monitör alınır yada tv ona bağlanıp oynanabilir:-D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı