Asus G75VX Laptop ekran kartı değişimi mümkün mü?

Kpt

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Ekran kartım 670mx ve şuanda piyasada 700 ve 900 serileri gibi yüksek performans ürünler var. Acaba benim laptopumda ekran kartı değişimi mevcut mudur ? Ayrıca eğer değişim mevcutsa, şuanda en iyi ekran kartı hangisidir ? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus'un ROG forumlarına da baktım fakat göremedim. Bu sizin attığınız linkteki ürünün 670m yada 780m gibi bi adı var mı yoksa kendi orjinali olan 670mx mi?
Şu anda bildiğim kadarıyla piyasada gtx980 var ancak bu laptopa uyumlu modelleri var mıdır bilmiyorum. Bana şu anki 670mx'ten üst modeller lazım.

670m olması gerekir. Seri numarasına göre aratınca öyle çıkıyor en azından.
Zaten linki sadece mxm portlu anakart olduğunu belirtmek için paylaştım.
Bilgi olarak, mevcut kart 75W, 980m 100W güç tüketimine sahip.

Asus ile temasa da geçebilirsin, sorun için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgi ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Asus'a mail attım, bakalım onların cevabı ne olacak :)

Asus'tan cevap geldi; parça değişimi olmuyormuş benim laptop için :/
Halbuki internette benim laptoptan ekran kartı değişimi videoları mevcuttu, benimki nasıl olmuyormuş anlayamadım.

selam bendede g95vw modeli var 670mx kullanıyorum yaptığım araştırmalarda nvidia 970mx e kadar güncelleme desteği sağlıyor anakart fakat benide düşündüren ebatları ve soğutma bloğunun nasıl şekil alacağı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı