Asus Garanti Bekleme Sorunu

CM EROL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar
Konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın. Benim asus x550jk-0012d notebook'um var ayın 10'da asus servise gönderdim bozuk hdd nedeniyle (ups kargo ile ücretsiz gönderdim) garantide diye değiştirirler dedim. Bu modelde görünen en sık problem bozuk hdd. Ben de garantisi varken değiştirsinler diye verdim. Her neyse ayın 10'da verdiğim kargoya ayın 11'de onların eline ulaşmış. Buraya kadar herşey güzel kargo 1 günde göndermiş. Gel gelelim bu gün ayın 22'si pazar günü internete sorgulatıyorum bilgisayarı hala beklemede diyor. Veri tabanı okuyorum ve bilgisayara çok ihtiyacım oluyor okulda. Sizce neden bu kadar zamandır. Sıra bekliyor. Asus teknik servisi arıyorum ne açan var ne başka bişey. Sizce Neden ? Ve elinizde asus'un telefon numarası varsa verebilirmisiniz. Yanlış yerimi arıyorum die düşünmeye başladım.
İlginiz ve okuduğunuz için teşekkürler. İlaha yazım yanlışı yapmışımdır. Ceza yemeye alıştım :D .

Bende internette baktığımda Yetkili serviste yazıyodu. Ertesi sabah gelmişti. Anakart göndermiştim 2 hafta beklemiştim bende. Ama tamire alındı falan yazmadan gönderdiler tamir edilmiş şekilde.

Teşekkürler. İnşallah sizinkisi gibidir. Bir ara baktım onarımda yazıyordu şimdi tekrar baktım beklemede yazıyor acaba hdd değişimi talep etim yeni bir hdd'mi sipariş ettilerde bekliyorum diye. Yorumunuz için teşekkürler iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı