Çözüldü ASUS Garantisi Faturasız İşlem Yapar Mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
Selam. ASUS TUF Gaming F15 kullanıyorum. Cihazımı Ağustos 2021 tarihinde Hepsiburada'dan yine Hepsiburada satıcısından almıştım. Farklı bir tanıdığımım bilgisayarından cihazı almıştım. Kutudan fatura çıkmadı, e-fatura da doğal olarak o tandığımım e-postasına düştü. Faturasız garantiye yollamam mümkün mü? Kendi kartımdan almıştım laptopu. Bilgisayarın seri numarası, alınma tarihine sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam işte satın almayı 1 yıl önce farklı, erişimim şu an olmayan bir bilgisayardan yapmıştım. İşCep'te gözükür mü?

@Tim Hocam bir bilginiz var mı?

İşCep'ten fatura çıkartma imkanım var mıdır hocam? @ItsAllGoodman Size de bir sorayım dedim.
Hepsiburada üzerinden canlı destekle iletişime geçip belirttiğiniz maile faturanın kopyasını isteyebilirsiniz. İşCep'te geçmiş işlemlerde gözükse bile fatura olmaz. Sadece satın alımı kanıtlamış olursunuz. Faturasız garanti kabulü muhtemelen olmaz.
Hepsiburada sitesinde siparişlerim kısmında ürünün yanında faturayı göster tuşu oluyor belki onu çıktı alabilirsiniz.
Hocam işte satın almayı 1 yıl önce farklı, erişimim şu an olmayan bir bilgisayardan yapmıştım. İşCep'te gözükür mü?

İşCep'ten fatura çıkartma imkanım var mıdır hocam? @ItsAllGoodman Size de bir sorayım dedim.

Son düzenleme:

Hepsiburada üzerinden canlı destekle iletişime geçip belirttiğiniz maile faturanın kopyasını isteyebilirsiniz. İşCep'te geçmiş işlemlerde gözükse bile fatura olmaz. Sadece satın alımı kanıtlamış olursunuz. Faturasız garanti kabulü muhtemelen olmaz.

Çözüm
Tamamdır hocam, deneyeceğim. Çok teşekkür ederim.

Bir sorum daha olacaktı hocam şimdi aklıma geldi. Kargo kutusunu (Hepsiburada yazılı) atmıştım, sıkıntı olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı