ASUS garantiye ürün yollamak

Ceza510856

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. İlk defa bir ürünümü garantiye yollamak istiyorum fakat durumu bir türlü çözemedim. ASUS'un RMA sitesinde garantiye yollamak için kayıt oluşturdum ve bir mail geldi kargo takip numarası ve bilgilendirici metinler. Benim anlamadığım konu şu kurye aracılığı ile ben kendim UPS'i arayıp ürünümü istanbula göndereceğim yoksa ASUS'un kendisi benim evime UPS aracılığı ile kurye yollayıp göndercek anlamadım. Şimdiden yardımınız için teşekkürler.

Not: Talep oluşturalı neredeyse 2 gün oldu ve hala bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. İlk defa bir ürünümü garantiye yollamak istiyorum fakat durumu bir türlü çözemedim. ASUS'un RMA sitesinde garantiye yollamak için kayıt oluşturdum ve bir mail geldi kargo takip numarası ve bilgilendirici metinler. Benim anlamadığım konu şu kurye aracılığı ile ben kendim UPS'i arayıp ürünümü istanbula göndereceğim yoksa ASUS'un kendisi benim evime UPS aracılığı ile kurye yollayıp göndercek anlamadım. Şimdiden yardımınız için teşekkürler.

Not: Talep oluşturalı neredeyse 2 gün oldu ve hala bir şey yok.
Kendiniz kurye çağırıp o kodla yollayın bence. Alıcı ödemeli şekilde.

Hocam sizden yardım istesem nasıl dolduracağım bu boşukları. Asusun bana verdiği bilgiler bu

Yetkili Servis Firması : SMS InfoComm Teknoloji Servis Limited Şirketi
Adres : Altınşehir Mah. Alemdağ Cd. No:704/1-B Giriş Kat Ümraniye / İstanbul
Ve bana birde Takip numarası verdiler

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-20_211000.png
    resim_2021-04-20_211000.png
    34 KB · Görüntüleme: 94
Son düzenleme:
Alım talebi yerine kendi bilgilerinizi gireceksiniz.
Paketin alınacağı adrese gerek yok eğer yukarıdaki alım yapılacak adres ile aynı derseniz gidiyor o kutucuk.
Gönderi bilgilerinde ise:
Yurtiçi
Üçüncü firma ve o verilen kodu girin
Ne gönderecekseniz ona göre koli vs seçin.

Hocam mailde söylenene göre kurye gönderecekler. Şu an mesai dışı olabilir yarın mailde yazan UPS çağrı merkezini arayıp konuşun bence.
Tamamdır hocam teşekkür ederim yarın sizi bilgilendireceğim
Tamamdır hocam teşekkür ederim yarın sizi bilgilendireceğim
bu sabah Asusu aradım ve kuryeyi kendileri göndericeklerini söylediler eğer 3 gün içerisinde bir durum olmassa yeniden kurye talebi oluşturcaklarını söylediler.
Şimdi gelip kendileri aldı. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı