ASUS GeForce Dual RTX 3060 O12G V2 alınır mı?

Kısa veya uzun vade nasıl oluyor? Kaldırırsa kaldırır kaldırmzsa kaldırmaz. Vade olayını anlamadım.
Yani şöyle oluyor ilk sefer için yeterli ama çok verimli olmaz. Yükseltmek daha anlamlı olur.

Bakın bende RX 6600 var aşırı pişmanım neden mi buyurun.
1. Meşhur WattMan hatası.
2. Driverin kötü olması güncelleme getirdikleri takdirde hala aynı olması.
3. Oyunlarda FPS düşmesi drop sıkıntısı.

Yani şöyle oluyor ilk sefer için yeterli ama çok verimli olmaz. Yükseltmek daha anlamlı olur.
Para varsa yükseği iyidir tabi ama burada biraz nakit sıkıntısı var gibi. Bence şuan gerek yok. Hatta o sistem kaldırıyorsa yeni sisteme kadar kullansın gitti yere kadar. Paramız pul hocam, herşey yetmiyor.

Radeon a hiç girme, güzel güzel 3070 ini al yaşa hayatını.

Hocam bana kalırsa RTX hiç bulaşmayın onun yerine RX 6000 modelirnden birini alın 3060 ila RX6600 neredeyse aynı performası gösteriyor (üstelik RX te RT var) ama fiyat olarak arada uçurum var ama yine de siz bilirsiniz.
Hiç sormayın AMD ekran kartı driverlarından okadar bıktım usandım ki anlatamam sürekli hata veriyor ve çöküyor artık yeter dedim o derece yani.

Para varsa yükseği iyidir tabi ama burada biraz nakit sıkıntısı var gibi. Bence şuan gerek yok. Hatta o sistem kaldırıyorsa yeni sisteme kadar kullansın gitti yere kadar. Paramız pul hocam, herşey yetmiyor.

Radeon a hiç girme, güzel güzel 3070 ini al yaşa hayatını.
3070 için bir öneriniz var mı acaba.

Bitirdi beni o çökmeler.. Arkadaşımda yazın rx 6700 almıştı 1050ti den geçince abi Wattman hatası ne diye beni aradı. :D

Hiç sormayın AMD ekran kartı driverlarından okadar bıktım usandım ki anlatamam sürekli hata veriyor ve çöküyor artık yeter dedim o derece yani.

3070 için bir öneriniz var mı acaba.

bunlar yeni sorunlar değil hocam klasik ancak kabul etmeyen amd fancıları var.

3060 veya 3060ti 1080p'de gayet iyi kartlar. 2k sistem toplayacaksan 3070ti.

bunlar yeni sorunlar değil hocam klasik ancak kabul etmeyen amd fancıları var.

3060 veya 3060ti 1080p'de gayet iyi kartlar. 2k sistem toplayacaksan 3070ti.
Hazır sistemime monte edeceğim. R5 5600, B450M-K, 1080p monitörüm var sadece biraz upgrade etmek istiyorum yazın R5 2600 olan işlemcimi değiştirmiştim.

Hiç sormayın AMD ekran kartı driverlarından o kadar bıktım usandım ki anlatamam sürekli hata veriyor ve çöküyor artık yeter dedim o derece yani.

3070 için bir öneriniz var mı acaba?

Bitirdi beni o çökmeler. Arkadaşımda yazın RX 6700 almıştı 1050 Ti'den geçince abi WattMan hatası ne diye beni aradı. :D

Hocam NVIDIA candır gerisi faso fiso dur nokta. Yakında 3060 alacağım bende değiştireceğim almak isteyen varsa takasa açığım. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı