ASUS, GeForce RTX 2060 Ekran Kartlarını Duyurdu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
ASUS, GeForce RTX 2060 Ekran Kartlarını Duyurdu
ROG Strix, ASUS Dual ve Turbo GeForce RTX 2060 ekran kartları, yüksek performans için yeni soğutma özelliklerine sahip. ASUS, yeni NVIDIA GeForce RTX 2060 GPU’ya, yüksek hızlı GDDR6 belleğe ve gerçek zamanlı ray tracing becerisine sahip Republic of Gamers (ROG) Strix, ASUS Dual ve ASUS Turbo ekran kartlarını duyurdu. Her biri, belirli sistem türleri için […]

Devamı: ASUS, GeForce RTX 2060 Ekran Kartlarını Duyurdu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Test değerleri bu şekilde.

Screenshot_170.jpg

Screenshot_171.jpg

Cihazları adamlar test etmişler. Devamlı takip ettiğim kanaldan aldım. Yani ekran görüntüsünü başka yerden almadım. Görüntüden ekran görüntüsü aldım.

Fiyatı 350 Dolar deniyor. 2070'in çıkış fiyatı ne kadardı hatırlamıyorum ama ona göre hesaplama yaparsınız. Tahminim 2000-2500 TL gibi bir rakam olur.

Ben AMD'nin ekran kartlarını tanıtmasını bekliyorum. Eğer sızıntılardaki gibi 250$'lık RX3080, RTX 2070 performansı verecekse bu RTX 2060'ı veya 2070'i almak pek de mantıklı olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı