Çözüldü ASUS geri ödeme kampanyasından yararlanmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NQXT

Hectopat
Yer
𝒀𝑶𝒁𝑮𝑨𝑻/𝑴𝑬𝑹𝑲𝑬𝒁
Daha fazla  
Kampanya 1
Kampanya 2
Alacağım ürün

Arkadaşlar, yukarıdaki ürünü almak istiyorum ve yukarıdaki 2 kampanyaya katılabiliyorum. Tarihler tutuyor ama 2 kampanyaya da katılabilir miyim yoksa sadece 1 tanesine mi? Bence 2'sini de katılabilirim çünkü birinde sadece yorumun bağlantısını istiyor, diğerinde seri numarasını. Diyelim ki bu ikisini de katıldım; ASUS TUF Gaming M3 hediyesi var, onu da alabilir miyim?

qp-b550-m3-mouse-bundle.jpg

Çözüm
Kampanya 1
Kampanya 2
Alacağım ürün

Arkadaşlar, yukarıdaki ürünü almak istiyorum ve yukarıdaki 2 kampanyaya katılabiliyorum. Tarihler tutuyor ama 2 kampanyaya da katılabilir miyim yoksa sadece 1 tanesine mi? Bence 2'sini de katılabilirim çünkü birinde sadece yorumun bağlantısını istiyor, diğerinde seri numarasını. Diyelim ki bu ikisini de katıldım; ASUS TUF Gaming M3 hediyesi var, onu da alabilir miyim?

Eki Görüntüle 669414
Her iki kampanyaya da katılabileceğinizi sanmıyorum. Muhtemelen ilk katılım yaptığınız geçerli olacaktır. Yerinizde olsam ilk olarak kendimce daha kazançlı olan kampanyaya katılım yapar daha sonra diğerini denerdim ancak söylediğim gibi geçerli olacağını sanmıyorum. Keza bu linkteki katılım şartında şöyle bir madde var. " Promosyon farklı bir ASUS promosyonuyla birleştirilemez. "
Kampanya 1
Kampanya 2
Alacağım ürün

Eki Görüntüle 669414
Her iki kampanyaya da katılabileceğinizi sanmıyorum. Muhtemelen ilk katılım yaptığınız geçerli olacaktır. Yerinizde olsam ilk olarak kendimce daha kazançlı olan kampanyaya katılım yapar daha sonra diğerini denerdim ancak söylediğim gibi geçerli olacağını sanmıyorum. Keza bu linkteki katılım şartında şöyle bir madde var. " Promosyon farklı bir ASUS promosyonuyla birleştirilemez. "

Çözüm

Hocam 2 farklı hesapta denersem alabilirim bence ama bu doğru bir şey değil orada demek istenilen şey 2 farklı ürün varsa onlardan birini kampanyaya dahil etmek olabilir mi?

Hocam 2 farklı hesapta denersem alabilirim bence ama bu doğru bir şey değil orada demek istenilen şey 2 farklı ürün varsa onlardan birini kampanyaya dahil etmek olabilir mi?
Hayır 2 farklı ürün varsa onlardan birini kampanyaya dahil etmek olarak değerlendirmeyin. Şöyle düşünün mesela ben yayıncıyım ve 2 bilgisayarım var. 2 kasada da aynı anakartı kullandım diyelim. Bu durumda her ürün için geçerli olan kampanyadan ben 1 kez mi yararlanacağım? Orada anlatılmak istenen bence tam olarak dediğim gibi. Hangi promosyona önce katıldıysanız ilk olarak o geçerli olacaktır. Ayrıca konu ile ilgili olarak Asus destekten yardım alabileceğinizi düşünüyorum. En azından aklınızdaki şüphe ortadan kalkar.

Hayır 2 farklı ürün varsa onlardan birini kampanyaya dahil etmek olarak değerlendirmeyin. Şöyle düşünün mesela ben yayıncıyım ve 2 bilgisayarım var. 2 kasada da aynı anakartı kullandım diyelim. Bu durumda her ürün için geçerli olan kampanyadan ben 1 kez mi yararlanacağım? Orada anlatılmak istenen bence tam olarak dediğim gibi. Hangi promosyona önce katıldıysanız ilk olarak o geçerli olacaktır. Ayrıca konu ile ilgili olarak ASUS destekten yardım alabileceğinizi düşünüyorum. En azından aklınızdaki şüphe ortadan kalkar.

ASUS Türkiye canlı destekle nasıl iletişime geçebilirim? Ve şu an geçebilir miyim yoksa yarın sabah mı deneyim.

ASUS Türkiye canlı destekle nasıl iletişime geçebilirim? Ve şu an geçebilir miyim yoksa yarın sabah mı deneyim.
Bu linkten sayfanın alt kısmında bize ulaşın bölümünde "Bizi Arayın", "Bize E-Posta Gönderin", "Canlı Destek Alın" ve "MyAsus App" kısımlarını göreceksiniz. Herhangi bir yolun size yardımcı olacağını düşünüyorum. Daha önce bir konuda e-posta gönderdiğim için biliyorum, e-postalara en geç 48 saat içerisinde yanıt veriliyor. Canlı destek hizmet saatleri ise hafta içi 09:00 - 18:00 arası olarak belirtilmiş. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

ASUS Türkiye'ye ulaştım kendileri [email protected] yönelmemi söyledi.

Aşağıdaki iki kampanyaya katılabilir miyim? Tarihler tutuyor ama iki kampanyaya da katılabilir miyim yoksa sadece bir tanesine mi?

Birinci kampanya: https://promotion.asus.com/tr/tr/am... banner&utm_campaign=b550 rewards for reviews

İkinci kampanya: https://promotion.asus.com/tr/tr/gamingweek#

Alacağım site: QP | Profesyonel Oyuncu Ekipmanları

Alacağım ürün: Asus TUF Gaming B550-PLUS AM4 ATX Anakart

Bende şöyle bir mail attım.

ASUS Türkiye'ye ulaştım kendileri [email protected] yönelmemi söyledi.

Aşağıdaki iki kampanyaya katılabilir miyim? Tarihler tutuyor ama iki kampanyaya da katılabilir miyim yoksa sadece bir tanesine mi?

Birinci kampanya: https://promotion.asus.com/tr/tr/amd-b550-review?utm_source=gaming week&utm_medium=promotion banner&utm_campaign=b550 rewards for reviews

İkinci kampanya: https://promotion.asus.com/tr/tr/gamingweek#

Alacağım site: QP | Profesyonel Oyuncu Ekipmanları

Alacağım ürün: Asus TUF Gaming B550-PLUS AM4 ATX Anakart

Bende şöyle bir mail attım.
Mailinize cevap geldiğinde, benim de konu hakkında bilgilenmemi sağlarsanız sevinirim. Umarım her iki kampanyaya da katılabiliyorsunuzdur.

Malasef sadece 1 kampayaya katılabiliyorum.

100 TL zarardayım :(
İlk mesajımda her iki kampanyaya katılamayacağınızı tahmin etmiş ve " Promosyon farklı bir ASUS promosyonuyla birleştirilemez. " yazmıştım. Geçmiş olsun. Sorununuz çözüldüyse ve yardmcı olabildiysem vermiş olduğum cevaplardan birini "En iyi cevap" olarak işaretler misiniz?

Geri
Yukarı