Çözüldü ASUS geri ödeme kampanyasından yararlanmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NQXT

Hectopat
Yer
𝒀𝑶𝒁𝑮𝑨𝑻/𝑴𝑬𝑹𝑲𝑬𝒁
Daha fazla  
Kampanya 1
Kampanya 2
Alacağım ürün

Arkadaşlar, yukarıdaki ürünü almak istiyorum ve yukarıdaki 2 kampanyaya katılabiliyorum. Tarihler tutuyor ama 2 kampanyaya da katılabilir miyim yoksa sadece 1 tanesine mi? Bence 2'sini de katılabilirim çünkü birinde sadece yorumun bağlantısını istiyor, diğerinde seri numarasını. Diyelim ki bu ikisini de katıldım; ASUS TUF Gaming M3 hediyesi var, onu da alabilir miyim?

qp-b550-m3-mouse-bundle.jpg

Çözüm
Kampanya 1
Kampanya 2
Alacağım ürün

Arkadaşlar, yukarıdaki ürünü almak istiyorum ve yukarıdaki 2 kampanyaya katılabiliyorum. Tarihler tutuyor ama 2 kampanyaya da katılabilir miyim yoksa sadece 1 tanesine mi? Bence 2'sini de katılabilirim çünkü birinde sadece yorumun bağlantısını istiyor, diğerinde seri numarasını. Diyelim ki bu ikisini de katıldım; ASUS TUF Gaming M3 hediyesi var, onu da alabilir miyim?

Eki Görüntüle 669414
Her iki kampanyaya da katılabileceğinizi sanmıyorum. Muhtemelen ilk katılım yaptığınız geçerli olacaktır. Yerinizde olsam ilk olarak kendimce daha kazançlı olan kampanyaya katılım yapar daha sonra diğerini denerdim ancak söylediğim gibi geçerli olacağını sanmıyorum. Keza bu linkteki katılım şartında şöyle bir madde var. " Promosyon farklı bir ASUS promosyonuyla birleştirilemez. "
Selamlar,
Bende daha önce bu kampanyadan yararlandım o yüzden size temiz bilgiler iletmek istiyorum. Mouse hediyesini belirli aralıktan sonra gönderiyorlar. ASUS ile iletişime geçip bu soruları yöneltmek sizin için en iyi çözüm olacaktır, tarih aralığı geçti mi bakmadım ama ASUS'a istediğiniz soruyu yöneltirseniz aynı bu konuda yazmış olduğunuz gibi onlar size gerekli bilgileri iletecektirler.

Selamlar,
Bende daha önce bu kampanyadan yararlandım o yüzden size temiz bilgiler iletmek istiyorum. Mouse hediyesini belirli aralıktan sonra gönderiyorlar. ASUS ile iletişime geçip bu soruları yöneltmek sizin için en iyi çözüm olacaktır, tarih aralığı geçti mi bakmadım ama ASUS'a istediğiniz soruyu yöneltirseniz aynı bu konuda yazmış olduğunuz gibi onlar size gerekli bilgileri iletecektirler.

Siz qp.com.trden mi aldınız benim görüştüğümde anakarttın yanında gönderdiklerini söylemişlerdi.
Selamlar,

Hocam sizin paranız kaç içinde yatırıldı?
Selamlar,

Hocam sizin paranız kaç içinde yatırıldı?

Arkadaşlar kampanya bitti mi?

Çokdan bitti ama yeni kampanyalar var bakabilirsiniz daha benim paramıda vermediler zaten.

Farekampanyasına başvurdum.
ASUS AMD 500 Serisi Anakart Satın Alımlarına, TUF Gaming M3 Mouse Hediye (Region: TR)

Inquiry of participated events TUF Gaming X570-PLUS Product Serial Number:
All events.
Registered activity - Not deal with yet.

Böyle bir şey yazıyor. Kabul etmemişler mi?

Belirtilen tarihte, belirtilen ürünlerden ve belirtilen satıcılardan alışveriş yapmanız durumunda katılım sağlayabiliyorsunuz. Örneğin son kampanya şu şekilde:
Kampanya Periyodu: 26 Ekim - 22 Kasım 2020
Geri Ödeme Periyodu: 9 Kasım - 4 Aralık 2020
Siz, 26 Ekim - 22 Kasım 2020 tarihleri arasında belirtilen firmadan, belirtilen bir ürün satın alıp bildirmişseniz ödemeniz 9 Kasım - 4 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Eğer bu tarihler dışında bildirimde bulunduysanız zaten katılım şartı sağlamamış oluyorsunuz. Ayrıca mesajınızda anakartınızın seri numarası görünüyor. Herhangi bir sorun oluşturur mu bilmiyorum ama kaldırmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı