Asus GL502VT-FY034T Nasıldır?

CrossBench

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Asus GL502VT-FY034T model bilgisayar Hepsiburada'da %24 indirim ile 5,500 TL'den 4,200 TL seviyelerine indirmişler.
Cihazda i7 6700HQ işlemci, GTX970M ekran kartı, 1 TB 7200 RPM depolama alanı ve 16 GB DDR4 RAM bulunmakta. Tasarımı ve özellikle klavyesi fark yaratıyor. Fazla araştırma fırsatı bulamadım ancak IPS ekran varmış galiba. Cihazda tek eksik SSD bulunmaması. Tahminimce SSD ekleniyordur. Öncelikle size soracağım birkaç soru var.

1) Bu fiyata almaya değer mi?

2) SSD ekleyebiliyor muyuz?

3) Bu indirim tahmini ne kadar sürer? Ayrıca zaman zaman Hepsiburada sepette %10 indirim yaptığı oluyor. Yakın bir zamanda böyle birşey ile daha da düşmesini bekleme riskini almalı mıyım?

Teşekkür ederim şimdiden herkese. Hayırlı günler. :)

1) ben black fridayden 3700 e aldim henuz gelmedi lakin 4.200e suan deger gtx 970m li lettop bu fiyata zor
2) sdd eklersin slot var lakin kendin eklersen garanti disina cikiyo teknik servisde taktirman gerekiyo mejburen
3) bu konu hakkinda bilgim yok
( elime geçsin incelememi yazicam )

hepsiburadadan alan herkes patlamış bu arada. tüm bilgisayarlarda ışık sızması var istisnasız. bence acele etmeyin piyasaya yeni girdi bilgisayar. geri dönüşler artsın problemler giderilsin o zaman daha rahat bir gönülle alınabilir :)

hepsiburadadan alan herkes patlamış bu arada. tüm bilgisayarlarda ışık sızması var istisnasız. bence acele etmeyin piyasaya yeni girdi bilgisayar. geri dönüşler artsın problemler giderilsin o zaman daha rahat bir gönülle alınabilir :)
benim pcde hafif bir isik sızmasi var lakin cok nadir gorebiliyorum ve cok memnunum pcden

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı