ASUS GPU Tweak %175 GPU Usage

sedo0123

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Bugün sistemime UEFI kurulum yaptım ve driver vs. kurdum. Ardından sıra ASUS GPU Tweak yazılımına geldi. Programı kurdum fakat açtığımda GPU Usage değerleri %175 civarında gözüküyor. Sağ aşağıdan Professional kısma geçince orada MHz değerleri normal gözüküyor. Sıkıntı nedir acaba? Programı kaldırıp CCleaner ile Registry'i de temizleyerek tekrar kurdum fakat sonuç aynı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Buyrun hocam.

Dosya Ekleri

• abv.jpg
    abv.jpg
    705,6 KB · Görüntüleme: 146
Oyunlarda falan düzgün performans veriyorsa, after burner ile devam edin bence dostum çalışıyorsa sıkıntı yok :)

Benim derdim o değil hocam. 3000₺'lik kardı yakmamak derdim. Hangi veriler doğru onu anlayamadım.

Dostum eğer OC etmemişseniz ve yanarsa bu kartı kabul etmek zorunda, çünkü kendi programının hatası yüzünden olmuş olur. Ha bu arada ekranın video kaydını falan alın elinizde bulunsun ne olur ne olmaz. Başka bir program ile OC yapmaya çalışsanız ve o program bunla çakışıyorsa ondaki etkiyi buna ekstra olarak ekliyor da olabilir.

Dostum eğer OC etmemişseniz ve yanarsa bu kartı kabul etmek zorunda, çünkü kendi programının hatası yüzünden olmuş olur. Ha bu arada ekranın video kaydını falan alın elinizde bulunsun ne olur ne olmaz. Başka bir program ile OC yapmaya çalışsanız ve o program bunla çakışıyorsa ondaki etkiyi buna ekstra olarak ekliyor da olabilir.
Video kaydını aldım. Ayriyetten herhangi bir OC ayarı yok.

ASUS'a yolla istersen kardeş o videoyu yazılımınızda sıkıntı var diye güncelleme falan yaparak düzeltirler belki.

Yollayabilirim bakacağım. Peki MSI Afterburner ile değerler normal mi? Ayrıca ekran kartının anlık durumunu kontrol edebileceğim bir yazılım var mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı