Asus GPU TWEAK 2 Memory Clock Sorunu

Nashorn07

Hectopat
Daha fazla  
Adsız.png

Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar, benim sıkıntım GPU Tweak'de bazı yazılar filan gözükmüyor, gördüğünüz gibi bir de Memory Clock hızını değiştirmeye çalışınca otomatik kendini -100'e alıyor, ne yapsam hep -100'de.
Bunun sorunu nedir, bilgisi olan var mı? Bunu düzeltemediğim için de Memory Clock hep altta ve yavaş oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 333723

Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar, benim sıkıntım GPU Tweak'de bazı yazılar filan gözükmüyor, gördüğünüz gibi bir de Memory Clock hızını değiştirmeye çalışınca otomatik kendini -100'e alıyor, ne yapsam hep -100'de.
Bunun sorunu nedir, bilgisi olan var mı? Bunu düzeltemediğim için de Memory Clock hep altta ve yavaş oluyor.

Afterburner öneririm.

Güncel sürümü kullanmazsanız tabi ki böyle olur.

Okuyabildiğim kadarıyla sizdeki sürüm 1.6.0.5 sürümü. Son sürüm olan 1.8.5.6'yı indirin.

Windows 10 64 bit için indir.

Hocam zaten bunu denemiştim eski sürümü kullanma sebebim böyle bi sorun olmuyodu şimdi o da böyle olmaya başlamıştı
Adsız.png

Afterburner öneririm.

Afterburner MSI ekran kartı için geliştirilmiş bir program değil mi kullanabilir miyim

Hocam zaten bunu denemiştim eski sürümü kullanma sebebim böyle bi sorun olmuyodu şimdi o da böyle olmaya başlamıştı Eki Görüntüle 333752

Afterburner MSI ekran kartı için geliştirilmiş bir program değil mi kullanabilir miyim

Hayır hocam, her ekran kartında kullanabilirsin. Strix 1080 Ti OC kullanıyorum. MSI Afterburner tercih ediyorum. Çok iyi program hem oyun içi değerleri anlık görebiliyorum. Hemde otomatik soğutma ayarı çok iyi.

Hocam zaten bunu denemiştim eski sürümü kullanma sebebim böyle bi sorun olmuyodu şimdi o da böyle olmaya başlamıştı Eki Görüntüle 333752

Asus desteğe yazın onlar GPU tweak'ın geliştiricilerine bildiriyorlar. Ben hata olduğunda bildiriyorum bir sonraki sürümde güncelliyorlar.

Asus Destek

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı