GPU Tweak GPU Boost Clock 0 Gösterme Sorunu

Makaleler
2
Yer
İstanbul/Kartal/Yakacık
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar gpu tweak programında GPU Boost Clocku 0 gösteriyor. 1000 yapıyorum yine 0 sıfır gösteriyor nedeni nedir?

önem.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyleyse GPU'nuz 980MHz hızında çalışıyor. Overclock yapmak istiyorsanız başka alternatif uygulamalara yönelebilirsiniz. GTX660 ile bu sorunu yalnızca siz yaşamıyorsunuz sanırım. Google'a yazınca direk 660 çıkıyor. :)

Öyleyse GPU'nuz 980MHz hızında çalışıyor. Overclock yapmak istiyorsanız başka alternatif uygulamalara yönelebilirsiniz. GTX660 ile bu sorunu yalnızca siz yaşamıyorsunuz sanırım. Google'a yazınca direk 660 çıkıyor. :)
Harbi mi :D neyse overclock yapmıyorum ama neden bu zamanda oldu kafam ona takıldı.

Ekran Alıntısı.PNG
Bunlar normalmi ?

Hayır zaten normal hızlarda çalışıyor ancak overclock programlarında neden böyle görünüyor onu anlamadım. Aynı sorunu 7870 ile yaşamıştık. İyi oyunlar. :)
Frekansları düşük değil mi 324 mhz :D onu nasıl çözebilirim.

Bunlar normal değerler.
sdf.PNG

Hayır zaten normal hızlarda çalışıyor ancak overclock programlarında neden böyle görünüyor onu anlamadım. Aynı sorunu 7870 ile yaşamıştık. İyi oyunlar. :)
Ben gpu clocku dediğin programdan 1000, memory clocku 6008 yaptım .Pc dondu 3 kere bip sesi geldi neyi yanlış yaptım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı