ASUS GT 1030 kartların farkı nedir?

flopgus

Centipat
Bu ekran kartlarının farkı nedir? Hangisi daha iyidir?
Asus GeForce GT1030 GDDR5 OC 2GB 64Bit NVIDIA DX12 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Biri aktif soğutmalı biri pasif soğutmalı başka önemli bir fark yok. Bu kartları bu fiyatlara almayı düşünmüyorsundur umarım.

Biri aktif soğutmalı biri pasif soğutmalı başka önemli bir fark yok. Bu kartları bu fiyatlara almayı düşünmüyorsundur umarım.
Yok hocam uyguna bir tane buldum. Hangisinin soğutması daha iyi sizce?

Bastakinin minicik fani var ve ufacik OC yapilmis. İkisi arasinda FPS farki olmaz, olursa da 1 FPS belki.

İkinci elden 500 liraya bulduysaniz alinabilir, ustunu vermeyin.
Hocam 1.500 TL uygun değil mi sıfırı için?

Yok hocam uyguna bir tane buldum. Hangisinin soğutması daha iyi sizce?

Bastaki ama ne kadara buldunuz? Ayni fiyata daha iyisi de vardir ikinci el pazarinda.

Hocam 1.500 TL uygun değil mi sıfırı için?

Berbat, ben de 700-800 TL diyeceksiniz saniyordum. O fiyata kapali kutu GT 1030 almak yerine GTX 1060 3 GB modellerine bakabilirsiniz.

Bastaki ama ne kadara buldunuz? Ayni fiyata daha iyisi de vardir ikinci el pazarinda.
1.500 TL'ye sıfır buldum hocam alttakinden. İkinci ellerine baktım ama 1000 TL civarlarında zaten idarelik almak istiyorum.

Berbat, ben de 700-800 TL diyeceksiniz saniyordum. O fiyata kapali kutu GT 1030 almak yerine GTX 1060 3 GB modellerine bakabilirsiniz.
Dediğiniz kartın ikinci ellerine baktım ama hocam 2bin bandında geziyor. 🙁

Yeni konular

Geri
Yukarı