ASUS GT 940 MX Notebook Isınma Sorunu

Kıvanç34

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda oyun oynarken aşırı ısınma sorunu yaşıyorum. Bilgisayarı alalı 1,5 ay oldu. Oyun oynarken 10 ila 15 dakika arasında klavyenin her yeri yanıyor resmen. Bugün laptop fanı aldım ama laptopun sol ( tab dan aşağısı ve c tuşuna olan kısım) tarafı sıcak önceden klavye yanardı oyun oynarken. Fan delikleri altda ve batarya kısmında. Oynadığım oyun ghost recon future soldier. En düşük ayarlar da oynuyorum. Normal mi böyle ısınması ?

Sistem : İ5-7200U, GT 940 MX, 12 GB DDR4 ve 1 TB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durum benimde başımı ağrıtıyor ama harici klavye kullandığım için hissetmiyorum ama FPS düşüşü olarak yansıyor ısınma. Bu yaz aylarının'da etkisi ile çok ısınıyor. Çözüm olarak harici bir soğutma sistemi alınız birde böyle kullanın birazda olsa serin çalışır.

Aynı durum benimde başımı ağrıtıyor ama harici klavye kullandığım için hissetmiyorum ama FPS düşüşü olarak yansıyor ısınma. Bu yaz aylarının'da etkisi ile çok ısınıyor. Çözüm olarak harici bir soğutma sistemi alınız birde böyle kullanın birazda olsa serin çalışır.
Denedim Maalesef Sorun Düzelmedi. Ürün Garantiye Gidecek . Tavsiyeniz İçin Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı