ASUS GT1030 2 GB 64 Bit ekran kartı alınır mı?

Hocam 18W kaldığından ekstra fan falan takmayacağım kasanın kapağını açık tutacağım sorun yok :D

Hocam 1030'dan büyük almaya kalksam 3000TL'yi geçer işlemcim 775 pin zaten anakart ve yeni işlemci almam lazım darboğazı önlemek için. Bir de 300W PSU GTX 1050'den fazla yetmez onu da almam lazım. Bir de benim RAM'lar 1333MHz ondan yeni RAM almam lazım. Anlayacağınız bayağı bir masraf...

İşlemcinin TDP'si yüksekmiş. O zaman RX 560 düşün. İkinci el 1000 liraya bulursun. GT 1030'dan da kat kat güçlü olur.

Hocam sorun şu Xeon işlemcime o ekran kartlarını takabilir miyim?
X5460 GTX 1050 üstünü besleyemez adam akıllı. Ama grafik kartı ağırlıklı oyunlarda iş göreceği ve ileriye dönük olması açısından alabildiğin en güçlü kartı almanı öneririm.

VX500 şuan 900TL, sistemini besler ve fiyat mükemmel.

Şunu söyleyeyim, bazı oyunlarda muazzam darboğaz olabilir ancak buna değer.

Eğer tam bütçe söylersen toplu bir upgrade önerisinde bulunabilirim.

X5460 GTX 1050 üstünü besleyemez adamakıllı. Ama grafik kartı ağırlıklı oyunlarda iş göreceği ve ileriye dönük olması açısından alabildiğin en güçlü kartı almanı öneririm.

VX500 şu an 900TL, sistemini besler ve fiyat mükemmel.

Şunu söyleyeyim, bazı oyunlarda muazzam darboğaz olabilir ancak buna değer.

Benim ekran kartı mandalı kırıldı ondan ekran kartı destekleyici kullanıyorum yani bu ekran kartını takarsam sorun olur mu?
Bir de GTX 1050 olmasaydı benim işlemci Max GT 1030'u destekleseydi GT 1030 kullanırsam neler olabilirdi?

Benim ekran kartı mandalı kırıldı ondan ekran kartı destekleyici kullanıyorum yani bu ekran kartını takarsam sorun olur mu?
Bir de GTX 1050 olmasaydı benim işlemci Max GT 1030'u destekleseydi GT 1030 kullanırsam neler olabilirdi?
İşlemci şu ekran kartını destekler diye bir durum yok. İşlemcinin gücü şu ekran kartını beslemeye yeter/yetmez durumu olur. Mandal konusunda da sağlam desteklersen bir sorun olacağını düşünmüyorum. Tam bütçe ne kadar?

İşlemci şu ekran kartını destekler diye bir durum yok. İşlemcinin gücü şu ekran kartını beslemeye yeter/yetmez durumu olur. Mandal konusunda da sağlam desteklersen bir sorun olacağını düşünmüyorum. Tam bütçe ne kadar?

Şu an aslında ekran kartı için 2800TL'em var ve diğer ay 3K yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı