ASUS GT730 ile Far Cry 3 oynamak

Mustafabey

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu technopat'a ilk sorum,
Bir arkadaşım başlıkta belirttiğim gibi 'ASUS GT730' ile Battlefield-3 , Far Cry 3 gibi oyunlar oynadığını söylüyor ve bilgisayarı eski bir bilgisayar :
  • 2 GB RAM
  • 2 GB ASUS GT730 EKRAN KARTI
  • Pentium Dual-Core E6500 İşlemcisi var.
Sizce doğru mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Radeon 4650HD ile GTA 5 FullHD, full ayarlar oynuyorum 60 FPS... Kardeşim oyun açılmışsa kendini şanslı saysın. Ama oynanmaz.

Arkadaşım ciddi beyler. Bugün gidip evinde baktım. 2 GB RAM + 2GB ASUS GT730 ile Battlefield 3, normal ayarlarda oynanabiliyor, hem de kasmadan.
Battlefield 3'te 30FPS'nin altına düşmüyor, 70 FPS'yi aşmıyormuş.

Valla ben GT420 ile Far Cry 3 oynayabiliyorum ama arkadaşların da dediği gibi en düşük ayarlarda anca oynanıyor. Arkadaşınızın ki de muhtemelen öyle bir şeydir.

Arkadaşım Far Cry3'ü de kasmadan oynuyordu, ultra ayarlar değil ama normal ayarlarda kasmadan rahatça oynanabiliyormuş.

2 GB RAM ile BF3 oynuyormuş. Yalana bak ya... Oyunu açıp 5 FPS alınca sevinçten havaya uçmuştur...
BF3'ün sistem gereksinimlerinde minimum 2 GB RAM istemekte. Oynayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hatta siz bakın. Arkadaşın sisteminden daha düşük özellikte bile oynanabiliyor. Ayarları kısarak gayet güzel FPS değerleri elde edilebilir.

Arkadaşımdan ekran görüntülerini de bizzat istedim, aldım. Normal ayarlarda oynanabiliyor. Cry-Z adlı arkadaşın dediği gibi daha düşük sistemleri bilmiyorum ama 2GB RAM, 2GB Asus GT730 ile Battlefield3 normal ayarlarda sorunsuz oynanıyor. Denenmiştir, kanıtlanmıştır.

Kanıt:
İki resmi yan yana açtığım için bulanık çıkmış biraz görüntüler. İsteyen arkadaşlara tek tek upload edip, yollayabilirim resimleri.

YBDrLj.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı