ASUS GTX 1050 Ti Cerberus ekran kartı ne kadar eder?

Samet Erkan

Hectopat
Makaleler
1
Elimde kutu içeriği tam, garanti etiketleri üzerinde, tertemiz 0 ayarında bir ASUS Cerberus ekran kartı mevcut. Bunu ne kadara satabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ederi maksimum 1250 TL ama 1500+ TL'ye iteleme şansın da yüksek. Bizim millet geçmişte yaşadığı için 1050 Ti, 1080 Ti gibi kartlar ne paralara iteleniyor görsen şok olursun.

Ederinin farkındayım. Ben RX580 varken Max 1200 veririm 1050 Ti'ye. Ama işte piyasada işler talebe göre değişiyor. O yüzden sormak istedim.

Ederi maksimum 1250 TL ama 1500+ TL'ye iteleme şansın da yüksek. Bizim millet geçmişte yaşadığı için 1050 Ti, 1080 Ti gibi kartlar ne paralara iteleniyor görsen şok olursun.
Valla ben 1600 TL'ye aldım GTX 1050 Ti OC edition. O para verilir mi demeyin. Bu devirde dolandırıcı çok fazla. GTX 1050 Ti'dan sonraki kartlar örneğin GTX 1080'i bana o fiyattan biri satsa, o kartın sağlıklı olup olmadığından şüphe duyardım ben. O yüzden çok üst düzey kartlara ikinci el piyasasında pek güvenesim gelmiyor. Mining yapıyor millet o kartlar üst seviye diye. Özellikle RTX serisi kartlara hiç güvenemiyorum ikinci elde. Geri kafalı değilim yani. Geçmişte de yaşamıyorum. 23 Yaşındayım. :D

GTX 1050 Ti satan arkadaş güvenilir satıcı bu arada, öneririm. Tabii benim kendi görüşümce 3 yıl kullanılmış kartın satış fiyatı 1200 TL'den fazla olmaz ama kartın kaliteli ve müdahalesiz, miningsiz ve yıpranmamış olduğunu varsayarsak 1600 TL bu kart için güzel fiyattı. O sebeple tercih ettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı