Satılık Asus GTX 1080Ti OC Edition

Aolzarin

Kilopat
Yer
Kocaeli/Gebze
Ekran kartını gaming bilgisayarımda kullanıyorum. Sağlık sorunları nedeniyle satıyorum hastane masraflarına az da olsa katkı sağlayacak diye düşünüyorum (Böbrek nakilliyim). Ocak ayında inventus'dan aldım. Faturası durmakta lakin en dış kutusu yok. Gaming PC fotoğraflarını da ekleyeceğim. Sadece elden teslim yapıyorum. Garantisi 3 yıl ve devam etmekte. Fiyat = 6000 TL

IMG_2381.jpeg
IMG_1770.jpeg
IMG_1798.jpeg
IMG_3096.jpeg
IMG_3097.jpeg
IMG_2643.jpeg
IMG_2642.jpeg

Son düzenleme:
Hocam merhabalar, teşekkür ederim. Nanokatolog ürünleri TR garantili değil diye biliyorum. Dışardan getirip sattıklarını duydum. Dışardan getirdikleri için diğer çoğu marka veya satış sitelerine göre daha da ucuz.. Çoğu sitede ekran kartı bulunamazken Nanokatolog'da tüm seri ve marka modelle var. Dışarıdan getirdikleri belli. Yanlış isem biri beni düzeltir umarım. Zamanında 1080TI'yi ordan alacaktım İnventus'dan aldım bu yüzden.

İthalatçı garantili ürünler. Yani kendileri garanti sunuyorlar.

TR garantili ürünlerdir İthalatçı garantili şuan ekran kartınızın 2. El piyasası 4.400 TL'dir bilginiz olsun 6000 TL'ye 2. el kartı maalesef ki satamazsınız çok beklemek istemiyorsanız dediğim fiyat biriminde satmanız gerekmektedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı