ASUS GTX 660 Sync destekliyor mu?

• Konuyu başlatan CeUU
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 574

CeUU

Decapat
Daha fazla  
ASUS GTX 660 Sync destekliyor mu?
Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. NVIDIA son sürümü kurdum, monitörüm LG, FreeSync destekliyor ama NVIDIA denetim masasında Sync sekmesini bulamadım. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim LG yeni model bir monitörüm var ikisi de destekliyor dediler fakat tam bir bilgim yok hatta tam modelini yazıyorum monitörümün LG UltraGear 24GN600 modeli Amd Freesync premium destekliyor yardımcı olabilirmisiniz sync destekliyor mu ?

Tamam hocam şu an dışardayım eve geçince mutlaka deneyeceğim umarım olur

Monitörün güzel. Fakat kendi özelliğinde G-Sync yok. GPU üzerinden aktif edebiliyorsun. G-Sync destekli monitörler çok pahalı. Çoğumuz GPU'ya DP kablosu bağlayıp NVIDIA üzerinden aktif ederek kullanıyoruz. Kendimde dahil. Biraz bakın kolaylıkla görürsün. G-Sync ayarı denen bölüm var zaten NVIDIA masasında.

Monitörün güzel. Fakat kendi özelliğinde G-Sync yok. GPU üzerinden aktif edebiliyorsun. G-Sync destekli monitörler çok pahalı. Çoğumuz GPU'ya DP kablosu bağlayıp NVIDIA üzerinden aktif ederek kullanıyoruz. Kendimde dahil. Biraz bakın kolaylıkla görürsün. G-Sync ayarı denen bölüm var zaten NVIDIA masasında.

Hocam GPU üzerinden nasıl aktif ediyoruz bilgi verir misiniz ben bir türlü NVIDIA denetim masasında o seçeneği bulamadım

Geri
Yukarı