Çözüldü GTX 1650 Ti G-Sync destekliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MRsuffix Berat

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo Gaming 3
10.Nesil Core i5 10300H
16Gb RAM
1Tb HDD
256SSD
GTX1650Ti 4Gb
Windows 11 64bit
Merhaba,
Ben yeni bir monitör alıyorum. Bu monitörde Adaptive Sync vb. bir sürü özellik var. Benim bilgisayarım Lenovo IdeaPad Gaming 3 GTX 1650 Ti ekran kartlı. Ben HDMI 2.1 kablo ile bağlarsam Sync açabilir miyim ya da monitörün özelliklerini kullanabilir miyim?

Çözüm
HDMI 2.1 ile RTX 3000 serisi ve üstü G-Sync açabilir. Kablo ile de port versiyonu değişmez. Cihazda DP veya DP uyumlu Type-C varsa kullanabilirsiniz.
HDMI 2.1 ile RTX 3000 serisi ve üstü G-Sync açabilir. Kablo ile de port versiyonu değişmez. Cihazda DP veya DP uyumlu Type-C varsa kullanabilirsiniz.

Çözüm

Cihazımda Type-C var bu tarz kablo ile hem 240Hz hem Sync açabilir miyim?

Type-C girişinde herhangi bir sembol var mı? Görüntü aktarımı destekliyorsa yüksek Hz alabilirsiniz.

Type-C girişinde herhangi bir sembol var mı? Görüntü aktarımı destekliyorsa yüksek Hz alabilirsiniz.

Baktım bu işaret var.
1698587915855.png

@MRsuffix Berat tamamdır hocam. Type-C to DP ile kullanabilirsiniz. Hz içinse net rakam veremem ama yeterli olur diye düşünüyorum. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı