Asus GTX 750 vs GTX 750 Ti

o yüzden Asus tercih ettim.
Doğru olanı tercih etmişsin ben olsam ben de Asus tercih ederim. He olurda arada 100TL fark olsaydı bu kart için Zotac' a yönelebilirdim. Ama arada 4TL oynuyor.

Handled by Aliexpress
Aliexpress tarafından onaylı satıcı demek. Yani güvenilir gibi.

015 veya 2016'da kasama su dökülmüştü. Acaba bundan dolayı PSU'nun verebileceği güç düşer mi?
PSU nun içini açıp patlak kondansatör var mı kontrol etmek lazım. Ama ben Youtube da izledim PSU yu su ve sabun ile yıkayıp kullananlar var. Bir sorun olacağını sanmıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Asus Ekran kartı Bu ekran kartına bir bak derim. 85 Geri bildirim var ve %90' ı malzemeden memnun kalmış. En ucuz olan da zaten bu satıcıda. 60 Günde gelmez ya da ürün hasarlı gelirse paran iade olur. PSU konusunda da elindeki PSU yu LetGo gibi yerlerde değerlendirim 3-5 üzerine koyup kolaylıkla 400-500W bir PSU bulabilirsin. Buraya gelip 450-500 TL ye 80+ bir PSU öneren olacaktır mutemelen. Onların değerleri 450 TL civarında. Olabildiğince senin işini görecek birşey öneriyorum ben. Sakın yanlış düşünme.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı